TŘI TIPY NA SVATEBNÍ DARY

blog_uvod_svatebni-dary 

V  období svateb snad nemůžeme tenhle článek vynechat – jednak proto, že plno svatebních darů prodáváme, a jednak proto, že IITTALA je jedna z nejlepších značek, kterou můžete nevěstě a ženichovi přinést... proč? Ať už potřebujete jenom „zabalit“ finanční dar, nebo vybrat něco, co bude s radostí každý den používáno, a nebo něco nádherného a luxusního, jsme si jistí, že IITTALA je to pravé. Přesvědčte se v našich třech tipech. 

tip první... JAK ZABALIT FINANČNÍ DAR?

Finanční dary jsou dneska snad nejrozšířenější formou daru. Mnohdy ale nechceme přijít „jen“ s obálkou... A tak vám nabízíme nadčasovou a sběratelskou drobnost, svícny Kastehelmi nebo Kivi, do jejichž dárkové krabičky snadno vložíte bankovku... mnohem elegantnější než obálka, co myslíte? 

Kastehelmi_votive_64mm_clearKivi_60_mm_pale_pinkKastehelmi_votive_64mm_seablueKastehelmi_votive_64mm_watergreen

Nehledě na to, že tyto svícny se vyrábějí v mnoha barvách, a pro fanoušky jsou sběratelskou aktivitou – náš tip je: domluvte se s kamarády a každý zabalte svoji bankovku do jednoho svícnu. Novomanželé budou mít památku doslova na celý život. A vy splníte přání a ještě přinesete opravdový dárek. A takhle to potom může vypadat v běžném životě:

KIVIscopejp

      

tip druhý... SVATEBNÍ DAR PRO ŽIVOT VE DVOU

Potřebujete svatební dar a nechcete novomanžele oblažovat něčím, z čeho budou akorát tak nešťastní, protože nesmyslné dekorace doma mít nechtějí? Kromě toho mají zařízenou domácnost? Můžeme vám garantovat, že většina zařízených domácností, když vám je kolem 30 let, jsou domácnosti ikea, případně něco podobného. Potom zřejmě uděláte obrovskou radost věcmi, které lze každý den používat, a přitom jsou absolutně luxusní... a to je právě IITTALA. Co takhle nové příbory včetně servírovacích setů?   

Scandia_SetScandia_ServingSet

Ty první se jmenují Scandic, navrhl je Kaj Franck a jsou neuvěřitelně příjemné na použití a jejich původní verze je z roku 1952, reedice z roku 2016, a hned se staly naším bestsellerem. Ty druhé – Piano, návrh slavného architekta Renza Piana, jsou z nabídky značky iittala nejluxusnější a taky nejkrásnější. Nevěsta s ženichem díky tomuto daru zažijí úplně jinou dimenzi běžného domácího života. :)


Piano_groupPiano_serving_set

Každodenní radost a úplně jiný zážitek ze stolování můžete samozřejmě darovat i ve formě sady talířů, šálků, ikonických sklenic a karaf... vše bude radostně každodenně používáno – to máme vyzkoušené! Stačí vybrat pár kousků jako základ, a když si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat, nebo se přijďte poradit přímo k nám do showroomu. Zde pár inspiračních sestav.

Iittalatabletops_08

Iittala_2017_crayfish_party_teema_essence_kastehelmi_ultima_thule_taika_JPG

Iittala_2017_easter_teema_essence_kartio_ruutu

 

tip třetí... CHCETE DAROVAT NĚCO OPRAVDU VÝJIMEČNÉHO?

Tady vám představíme hvězdné stálice na nebi světového designu, a kousky, které jsou prostě WOW! A jen vy sami si vyberete...  

Jestli jsou vaši přátelé spíš vášniví kuchaři? Potom vyberte litinový hrnec Sarpaneva z roku 1960.

Sarpaneva_castiron_casserole_3.0L

Potrpí si vaši přátelé na krásný domov? Potom vyberte jednu z nádherně barevných, krásně tvarovaných váz Savoy, které navrhl architekt Alvar Aalto již v roce 1936.

Aalto_vase_120mm_whiteAalto_vase_160_mm_cranberry