A co čtete dětem vy?

BLOG cover

U nás je tradice, že Ježíšek naděluje dětem pod stromeček krásné pohádkové knihy, a proto jsme si řekli, že pro vás uděláme výběr toho nejlepšího, co jsme dětem zatím četli my (a že dnes je dřina najít dobrou knihu).

Do naší nabídky jsme zařadili knížky pro malé děti z nakladatelství Běžíliška. Nadchly nás obsahem, ilustracemi, příběhy, zpracováním a provedením. Naším cílem je totiž hledat pro vás krásné věci, které budou mít ve vašich domovech své stálé místo, a tyhle knížky k nim bezesporu patří. 

  • Ferdinande!...  tohle není klasické leporelo, z této knížky jde sestavit několik domečků a najdete v ní krásný, dětem srozumitelný příběh malých netopýrů o ztracení a hledání jednoho z nich – Ferdinanda. Takže, pokud potřebujete, aby vaše děti co nejvíce četly, tohle je bude určitě bavit. Také se hodí s sebou na dovolenou, protože je skladná a přitom tak zábavná. Líbí se vám? Nadělte ji dětem pod stromeček.

 

Ferdinande2Ferdinande3Ferdinande4

 

Hravouka je perfektní knížka pro děti, kterým nestačí už jen "kravička dělá bů...". Příběh myšky, která zkoumá přírodu kolem sebe, a to nad zemí i pod zemí, děti nadchne a rozhodně se s ní nebudou nudit. Knížku doporučujeme číst i malým dětem od dvou let.

 

 hravounka3hravouka4

 

  • Pohádka o Ipsíkovi. „Být jediný, kdo něco umí, není žádná zábava,“ řekl si Ipsík, lýkožrout, který se naučil číst a psát ve škole s dětmi. Krásně podané reálie lýkožroutího světa pochopí už i malé čtyřleté děti a prvňáčkům půjde čtení z této knížky jedna báseň. Víte, čím se živí lýkožrouti a nebo jak se dorozumívají? Že ne? V tom případě je to ideální volba pro vánoční dárek. 

 

PohadkaOIpsikovi1PohadkaOIpsikovi3 

Zaujaly vás tyto krásné knihy? Pokud byste rádi časem doplnili zásobu skvělých pohádek, jsme tu pro vás vždy připraveni s dávkou té nejlepší pohádky od Běžíliška nebo třeba nakladatelství Baobab.

 

Čtěte a budťe tak více arki...

Tým arki.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.