ARKI NA FESTIVALU MINI

arki-na-festivalu-mini-cover

Výběr toho nejlepšího pro vás a vaše děti můžete vidět již tento víkend 12.–14. 5. v Praze 9, hala C Balabenka na ulici Drahobejlova 15 – na Festivalu mini.

A my máme tu čest představit vám tam krásné hračky a textil od Slovinské firmy OOH NOO a pár designových koníčků od české firmy MORROWS. 

Pečlivě si vybíráme, co vám v arki nabídneme, ale OOH NOO nás přesvědčilo na první pohled. Posuďte sami. Na festivalu bude určitě tenhle snad nejkrásnější kočárek pro panenky, houpací koník Googy a nebo závodní hračky na tyči – všechny získaly cenu za produktový design RED DOT.


arki-na-festivalu-mini1
arki-na-festivalu-mini2

 

MORROWS naopak známe a v arki prodáváme již nějakou dobu, jejich KONNIK je bezkonkurenční nejen jako kamarád pro děti, ale i jako dekorace. 

arki-na-festivalu-mini3

Ještě jste o tomto festivalu neslyšeli? Paní Tereza Bruthansová v roce 2013 poprvé zorganizovala dětský prodejní festival mini – jeho koncept se nám moc líbí, protože je podobný tomu našemu: vybrat to nejlepší a nabídnout to na jednom místě. V tomto případě letos v Praze 9, HALA C BALABENKA, Drahobejlova 15. Tým tří báječných žen ho pořádá pravidelně dvakrát ročně a z jeho úspěchu je jasné, že lidem se tento přístup líbí. 

arki-na-festivalu-mini4

 

A abychom tady nepropagovaly jen sebe, tak my se moc těšíme, že si prohlédneme třeba bytové doplňky a originální hračky done by deer. Od nádobí z melaminu po chrastítka a textil jsou už na první pohled krásné a jednoduché.

arki-na-festivalu-mini5

Budou tam hračky od Andrey Tachezy – přední české ilustrátorky (a ona sama :)) , jejíž knížky u nás v arki patří k nejoblíbenějším...

arki-na-festivalu-mini6

Těšíme se i na domky DOMKI nového českého výrobce, který tyto krásné domečky do domu i na zahradu představí na jarním minifestivalu úplně poprvé...

arki-na-festivalu-mini7

Anebo slovenská slow fashion značka cila (mimochodem, slow fashion – to nám něco připomíná, na začátku bylo arki taky slow life, problém byl v tom, že od té doby, co máme arki, to rozhodně není slow:). Ale vraťme se k cile: krásná přírodní a rostoucí móda nejen pro děti – maminky, máte se taky na co těšit!

arki-na-festivalu-mini8

Tak doufám, že jsme vás nalákaly a že se na festivalu již tento pátek až neděli uvidíme – a my samozřejmě budeme informovat, postovat na fb, psát další blogy... tak nás nezapomeňte sledovat, protože pro vás připravujeme i speciální slevu a akce...