BLOMUS – DESIGNOVÁ ZNAČKA Z NĚMECKA

blog_blomus

Betonový budík, vaflované osušky, termosklenice, vonné svíčky ze sojového vosku… konečně! Už dlouho pokukujeme po speciálních výrobcích tohoto německého experta na nerezové doplňky pro domácnost. Nově tak na arki přidáváme překrásné funkční kousky určené i do koupelny, dokonce i do zahrady! Tady je malá ochutnávka toho nejlepšího a pár zajímavých informací o nové značce blomus.

Koupelnové doplňky jsme do naší nabídky zařadili vlastně vůbec poprvé a ty od značky blomus jsou navzájem velmi dobře kombinovatelné, můžete tak vytvářet dokonale sladěné koupelnové sety přesně podle vašich představ. Budou ale skvěle fungovat i s tím, co už v koupelnovém interiéru máte.

blomus13  blomus14
 
blomus20  blomus16
 

I na zahradu patří stylové aranžmá a nemusí to zůstat jen u estetiky. Elegantní krmítko AVIA je zdroj potravy pro všechny opeřence, kteří se i přes zimní období rozhodli zůstat na našich zahradách.

blomus7  blomus19 

Sofistikovanější struhadlo na sýr jsme ještě neviděli. Blomus pracuje až do těch nejmenších detailů a dotahuje je k naprosté dokonalosti – jejich kuchyňské doplňky to skvěle demonstrují.

 blomus3  blomus2

Historie německé firmy blomus sahá až do roku 1921, od roku 2009 začíná společnost směřovat svou výrobu především na produkty z ušlechtilé nerezové oceli. Každý jejich kousek se může pochlubit vysokou mírou kvality stejně tak jako exkluzivním designem. Jejich designéři rádi kombinují chladnou nerezovou ocel s dalšími zajímavými materiály, dávají tak vzniknout zcela mimořádným předmětům pro každodenní používání a především pro každodenní potěšení. „Design pro život“ – s tímto heslem a s cílem vytvářet nádherné funkční předměty pro každý den se blomus nápadně podobá i naší arki filosofii – #arkieveryday.

blomus10  blomus11


Tyto interiérové doplňky nám zkrátka udělaly radost! Našim cílem je teď tu stejnou radost přinést i k vám a ukázat vám, jak málo stačí k vytvoření dokonalého prostředí, kterým se obklopujeme každý den. Blomus nás uchvátil hned na první pohled a ten druhý byl ještě působivější! Ale jaký dojem udělal na vás?

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.