ČÍM SE VYBAVIT NA POHODOVÉ LÉTO

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto-cover

Vždycky, když začne být krásně teplo, mám chuť se sbalit a odjet na chalupu (kterou nemáme). Jen tak naházet pár pohodlných věcí do tašky Meno, vzít pár báječných knížek... a po večerech vyrážet do starého kina či místní kavárny v blízkém malém, romantickém městě, vychutnávat jen tak volné chvíle a ve stínu starých stromů v zahradě si zapisovat cestovatelské plány nebo vzpomínky... a vůbec nemít pocit, že mi něco doma a v práci uteče.

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto1

Tento blog bude pro stejné snílky, jako jsem já. A pokud stejně jako já věříte, že je úplně jedno, v jakém pořadí si ty svoje sny splníte, nabízíme vám pár nezbytných propriet pro takovýhle životní styl. U mě doma se jich už pár zabydlelo, takže chalupa – vesnický domek z první republiky, v krásném starém sadu a samozřejmě s parádním výhledem je jistě někde na obzoru :). 

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto2

 

A kam si zapsat všechny svoje zážitky, ať už chalupářské, nebo cestovatelské? Nám se nejlépe osvědčilo použít cestovní deník. Sešit s kroužkovou vazbou, s linkovaným nebo prázdnými stránkami, obalený krásným textilním obalem s gumičkou, která zajistí, že se vám žádné papírky a poklady z cestovního deníku nevysypou. 

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto3

A co taštička poslední záchrany? Tj. taštička (třeba tahle od Papelote), kterou vybavíte manikúrními nůžkami, pytlíky s čajem, pár mincemi, náplastmi, práškem na bolest hlavy, malou čokoládkou pro případ psychického šoku :) a případně tím, bez čeho se nemůžete obejít? Takovou jsem dostala k narozeninám od své sestry a jejího přítele. Tahle taštička mě už několikrát zachránila a to už vůbec nemluvím o těch chvílích, kdy jsem byla za frajerku a zachránila s ní někoho jiného. 

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto4

 Jedete s dětmi? Potom jim nezapomeňte vzít něco, co je zabaví a dobře se převáží – co takhle pexeso nebo kostky od Ooh Noo? Obě hry prodáváme v krásném plátěném pytlíku, takže i na piknik nebo do hotelové jídelny je přepravíte úplně bez kolizí.  

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto5

A knížku pro děti, tu ani nemusíme připomínat. Jedete do jižních Čech? Závidím :) ty miluji! A kdyby náhodou pršelo, můžete odtamtud projet celý svět – na mapách. A nebo jedete až na jiný kontinent? Vezměte si Mapy a ukažte dětem, kde jste, co tam žije za zvířata, jak tam lidé žijí, jaká mají oblíbená jídla... a to všechno tak krásně, že se tahle knížka tiskla už několikrát, ta je prostě must have!

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto6
cim-se-vybavit-na-pohodove-leto-7

 A samozřejmě knížka pro vás! Doporučuji to nejlepší, co jsem v poslední době četla. Ayse Kulinová je turecká autorka, jejíž příběh z předválečného Istanbulu a později válečné Francie je prostě krásný. Je to taková ta knížka, kterou nebudete chtít odložit, a přitom kromě strhujícího příběhu zjistíte plno historických faktů a diplomatických tajemství. Rozhodně nezapomeňte doma Poslední vlak do Istanbulu.  

A do čeho se u čtení zabalíte? Rozhodně do té nejměkčí, neromantičtější a prostě nejkrásnější dětské deky, kterou si u nás zatím koupily maminky prostě na večery pro sebe! A jak známo, klidná a odpočatá maminka je základem rodinného štěstí! :) Deka vesnička od Ooh Noo z vás takovou maminku na 100% udělá ;).  

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto8

A ještě to kino v malém romantickém městě! Jestli ještě nemáte tu pravou prázdninovou, šmrncovní a stylovou tašku, se kterou budete vypadat báječně v kině v Jimramově, ale i u fontány Di Trevi v Římě, nabízíme tento poklad. A přitom budete vědět, že je to poklad z dílny jednoho z nejlepších světových návrhářů Issey Miyakeho (možná milujete jeho parfémy). Do kufru se sbalí do plochého obdélníku, a při použití přímo oslňuje krásou plisování...

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto9

A pokud jsem vás inspirovala, a chcete si hned pořídit něco z našich prázdninových hitů, stačí kliknout na konkrétní obrázek a hned můžete začít. :)         

cim-se-vybavit-na-pohodove-leto-produkt4cim-se-vybavit-na-pohodove-leto-produkt3cim-se-vybavit-na-pohodove-leto-produkt2cim-se-vybavit-na-pohodove-leto-produkt1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.