JSME TAK RÁDI, ŽE VÁS MÁME

jsme-tak-radi-ze-vas-mame-cover

Přátelství je křehká věc, a stejně jako všechny ostatní vztahy, se musí opečovávat, hýčkat a budovat... kdysi jsem se setkala s příběhem, kdy si jisté dámy za každý rok přátelství dávaly jednu starožitnou lžičku. Pokaždé, když se navštívily, míchaly s nimi kafíčko, a tak si připomínaly, jak velké mají štěstí, že se potkaly.

A vsadím se, že my všichni, když jdeme na návštěvu, vždycky rádi něco přineseme. A tak nás napadlo nabídnout vám sběratelskou kolekci svícnů Kastehelmi a Kivi, jako takový symbol poděkování za další rok krásného přátelství... protože některá pouta – i mezi rodinami – trvají už dlouho, některá se sem tam přetrhají, a zase propojí, a některá právě vznikají. Mě pro letošek napadá docela hodně spřátelených rodin, za které jsem opravdu vděčná, že je kolem sebe máme... a rozhodně bych chtěla, aby o tom, že je máme rádi, věděli.

Třeba z toho uděláme tradici... a tradice, a taky úplně obyčejné chvilky, jsou základem všech báječných životů. Tak vám přejeme, ať se vám povede rozdat těch přátelských dárků co nejvíc! 

jsme-tak-radi-ze-vas-mame1

jsme-tak-radi-ze-vas-mame2

zdroj: pinterest