DÁRKY ZA VÝZO?

ARABIA_Moomin2017_Glasses_4LOW_JPG

Dárky za výzo? To je otázka! My v tom máme jasno... za nás ano, ale ne "za" ale "k" vysvědčení! Alespoň něco malého, aby se vědělo, že je hotovo, ať už s fanfárami nebo s velkým oddechnutím, že je to za mnou. Protože ti s fanfárami pracovali jako o život a dařilo se jim a ti, co si potřebují oddechnout, se možná snažili, ale vždycky to nešlo tak, jak by chtěli. Všichni se ale deset měsíců učili a bojovali tak, jak uměli.

fotoalbum_stredni_bile  darky-za-vyzo6

darky-za-vyzo14  UltimaThule_plate_190mm  

A věděli jste, že je věděcky dokázané, že malý dárek posune člověka do sféry pozitiva, ochoty pomáhat, sounáležitosti a snahy? O tom a mnohem víc o instinktivním lidském chování si můžete přečíst v knize Umění být hodný... a udělat si tak radost jako rodič nebo prarodič, který si dárek zaslouží za tu celoroční podporu (a mnohdy i práci... přiznejme si, kdo z nás letos nevypracoval alespoň jeden domácí úkol?). O svačinách, obědech a letošní domácí péči ani nemluvíme...

darky-za-vyzo5  darky-za-vyzo10

darky-za-vyzo2  darky-za-vyzo4

A tak za nás z arki přinášíme pár tipů, jak svoje děti nebo sebe odměnit za tu celoroční dřinu. Pokud myslíte na knížku, o těch jsme psali blog už minule – můžete se podívat tady. Pokud myslíte spíš na hraní, doporučujeme cestovní balení oblíbené hry Kapla, a to v provedení Kapla Challenge. Kromě praktické malé krabičky, která se vejde do všech prázdninových batohů, je v ní sada kartiček s úkoly na stavby z Kaply, a tak pobaví nejen jednotlivce, ale i partičky, které rády soutěží. Doporučujeme pro školní děti od 10 let po všechny do 99.

darky-za-vyzo20    darky-za-vyzo15

 

darky-za-vyzo16    darky-za-vyzo19

A pokud v nějaké škole nebo školce končíte a chystáte se jinam anebo jen máte tu nejlepší paní učitelku, možná i ji potěší malý dárek. Knížka Poslední vlak do Istanbulu je sice z války, ale čte se krásně a je plná pozitivních pohledů na svět v těžkém období. Pro paní učitelky bychom rozhodně vybrali i minimalistické hrníčky iittala Teema, sběratelské svícny Kivi nebo Kastehelmi.

Teema_mug_0.3L_white      darky-za-vyzo3

darky-za-vyzo21   darky-za-vyzo8

Když jsme byli malí, chodili jsme vždycky za vysvědčení s rodiči na večeři... a tím myslím, že když jsem byla malá já, vrchol gastronomie byl kuřecí plátek s broskví :), ale přesto, byl to symbol začátku prázdnin, šli jsme celá rodina bez ohledu na čísla na tom zásadním papíře a myslím, že jsme to všichni měli moc rádi. Protože to byla tradice!

darky-za-vyzo1  darky-za-vyzo12

darky-za-vyzo17   darky-za-vyzo7

A tradice ať už rodinné nebo s kamarády jsou skvělá věc. A pokud ještě tradice nemáte, nic se neděje, protože si můžete vytvořit své vlastní a přesně podle vašich představ. A stejně tak si můžeme všichni bez rozdílu vytvořit krásný svět, za nás samozřejmě svět #arki_everyday...

 


 Máte chuť na další články?

úvodní_blog_1

O KNIHÁCH, KTERÉ VÁS NĚKAM POSUNOU


titulni

O DETAILECH, NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ


titulni

O URBAN JUNGLE – JAK A PROČ SE OBKLOPIT ŽIVOTEM


uvodni_mozna_1

O TOM, JAK ZAŘÍDIT POKOJ PRO VÍCE DĚTÍ 


titulni1

PÁR NÁPADŮ NA DĚTSKÝ POKOJ


úvodní-drops-pillowcase_3

NOVÉ VZORY POVLEČENÍ OOH NOO


titulní_mini_nr1_10 (2)_2O

O TOM, PROČ PROPADNOUT MINIMALISMU? 


Vilac Vintage odrážedlo bílé (3)

O NADČASOVÝCH A CHYTRÝCH HRAČKÁCH 


 

TITULNÍ_OSUŠKY

O OSUŠKÁCH Z FINSKÉHO LAPUANU 


titulni_IMG_2959 (002)

EASY – NOVINKY OD DÁNSKÉ ZNAČKY RIG-TIG


Fiskars_Action_Norden_Christmas_6l_pot_1026566_JPG

NÁDOBÍ NORDEN – SEVERSKÁ NOVINKA V ARKI

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.