KOČÁREK OOHNOO S OCENĚNÍM REDDOT DESIGN AWARD

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award-cover

To, že je kočárek od OOH NOO jeden z nejhezčích, víme. Dokazuje to i fakt, že získal cenu za design Red Dot Design Award 2017... ale nás zajímalo, co si o tom myslí ti nejdůležitější, a to děti, které si s ním hrají. Podle fotek spokojených zákaznic, co nám posíláte a pro průzkumu sociálních sítí v jiných zemích jsme zjistili, že se zabydluje opravu v domovech napříč světadíly. A proč si myslíme že je opravdu tím pravým pro všechny princezny? 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award1 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award2

Designéři Nina Mihovec a Peter Rojc ze společnosti Wilsonic Design (Slovinsko) navrhli kočárek, který je moderním výkladem tradičních kočárků, které známe z dětství našich babiček. Je vyroben v Evropě z ohýbaného březového dřeva, bez nebezpečných laků a jiných škodlivých látek. Je vybavený tenkými gumovými pásky na kolech pro snadné ovládání a dobrou stablitu. Design kočárku je minimalistický a nadčasový, takže si ho možná budete chtít schovat i pro další generace dětí u vás v rodině.

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award3 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award4

Dětem se líbí jeho pohádkový měsíční tvar, a my neznáme lepší hru malých holčiček než je na maminky s jejich „dětmi“, oblíbenými panenkami a plyšovými hračkami. Maminky ho také milují, protože je to hračka, kterou mohou hrdě nechat v obývacím pokoji, když si s ním děti nehrají... A kromě toho poslouží i jako chodítko a vyrůstá s dětmi od prvních krůčků. Nejen proto se u nás stal nejvyhledávanějším dárkem k prvním narozeninám. 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award5

Roztomilý, ale jen tak akorát... každý produkt z dílny ooh noo je malým uměleckým dílem, a proto jsme si je také do našeho eshopu vybrali. Kočárek oohnoo obdržel ocenění Red Dot: Product Design 2017 a stal se po půl ročním uvedení na český trh nejoblíbenějším produktem pro děti na našem eshopu. 

 kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award6

U nás doma se s panenkami hrálo docela dlouho, tady, jak vidíte, by panenky už asi neobstály, a tak holčičky zvolily opravdové miminko... a evidentně se dají povozit i třeba kočky.

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award7 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award8

Za pouhý rok poté, co ooh noo kočárek představila, cestoval po celém světě, aby se stal jedním z nejoblíbenějších kočárků od Kodaně po Kapské Město, od Tokia po Toronto a od Hamburku po Hongkong. Doufáme že i u nás se najdou jeho malé milovnice od malých vesniček až po Prahu. 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award9 

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award10

Pokud se chystáte nadělit vaší holčičce pod stromeček tenhle kočárek, můžete si ho přijít naživo prohlédnout do Prahy na Mini festival v OD Kotva od 1. do 3. 12. a nebo do designového boxu na náměstí Svobody v Brně (hned vedle stromečku), kde budeme od 8. do 14. 12.

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award11

Na celou kolekci designových hraček OOH NOO se můžete podívat zde. 

A pokud chcete mít jistotu, udělejte si objednávku ještě dnes. Pár desítek jich ještě stále máme skladem...  

kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award-produkt1kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award-produkt3kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award-produkt2kocarek-oohnoo-s-ocenenim-reddot-design-award-produkt4

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.