DESIGNOVÝ SWEET BAR PRO VAŠI SVATBU

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu-cover

Nádobí iittala umí rozzářit každý stůl, a ten svatební, ten je snad v životě jeden z nejdůležitějších. A tak jsme se rozhodly, že ve spolupráci se svatební agenturou Million Bells pro vás připravíme půjčovnu sestav pro sweet bary. Ještě jste o nich neslyšeli? 

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu1

Koutek se sladkostmi, který je pojatý jako samostatné dekorativní dílo. Samozřejmě, sladké dobroty patří ke svatbě jako den k noci. Já osobně se nikdy na svatbě neudržím a moc ráda ochutnávám. Pamatuji si, jakou péči stolům se sladkostmi věnovala moje kamarádka Linda, když chystala svoji svatbu.  

Svatební agentury běžně pronájem nádobí pro sweet bary nabízejí, ale ten náš sweet bar má něco navíc – je poskládaný z luxusního nádobí iittala. Pokud jste už vyzkoušeli jeden krásný talíř, táce nebo misku použít mezi vaším běžným nádobím, víte určitě, o čem mluvím. Fotili jsme je pro vás na konci zimy, a teď vám je moc rádi představíme:

Připravili jsme pro vás krásný křišťálový set s růžovými miskami Sarjaton, tácy z bublinkové série Kastehelmi, doplněný ikonockou vázou Alvar Aalto v čirém provedení. Tento set podle nás krásně zapadne do konceptu moderní, ale přitom romantické bílé svatby. 

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu2

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu3

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu4

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu5

Druhý set je sestavený z talířků z bílého porcelánu, v kombinaci s hladkými skleněnými prvky, jako jsou svícnyy (rozhodně se nemusí právě jako svícny používat, můžete do nich dát třeba luxusní čokoládové pralinky), nechybí váza Alvar Aalto v čirém provedení, a jako doplněk jsme použili buclaté svícny Nappula. Tenhle set si dokážeme představit třeba pro svatbu na krásném zámku Třebešice. Rustikální a luxusní zároveň.

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu6

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu7

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu8

Poslední ze tří přichystaných setů je připravený pro svatbu tak trochu barevně extravagantní. Ale i takové svatby jsou oblíbené a nikdo netvrdí, že všechno musí být jenom bílo bílé. Krásné a romantické kousky ze série Taika (v překladu kouzelná, pohádková), vykouzlí z vaší svatby pohádkový zážitek. Doplňte ji starými háčkovanými ubrusy, vintage nábytkem a svatba na chalupě bude mít tu pravou atmosféru.  

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu9

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu10

designovy-sweet-bar-pro-vasi-svatbu11

A jak to zařídit, aby se tyhle krásné sestavy dostaly až k vám? Jednoduše se nám ozvěte, a my vás seznámíme s naší spřátelenou svatební agenturou Million Bells, která tyto sety půjčuje.

A nebo se možná rozhodnete, že váš svatební rozpočet unese nákup pár krásných kousků, které vám jako vzpomínka zůstanou na celý život. A možná si ty kousky dáte na seznam svatebních darů... to už bude na vás:). A tak pokud vy, nebo někdo ve vašem okolí chystáte svatbu, třeba vám naší nabídkou uděláme radost. Jednoduše nám zavolejte, přijďte si u nás vychutnat kafíčko a naplánovat část vašeho nejkrásnějšího dne!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.