DIÁŘE A BLOKY VOALA

GOLDBOX_1_1

Naplánovat vše do posledního puntíku nebo raději nechat prostor pro nečekané události. Někdo to má tak a někdo zase úplně jinak, nicméně všichni asi potřebujeme prostor, kde si ty svoje plány evidujeme. My vám na ně nabízíme krásné diáře ruční výroby od českého grafického studia VOALA.  

 

Stále ještě hledáte? Voala vyrábí dvě velikosti a několik provedení: šedé nebo černé, menší, větší... v každé barvě jsme pro vás vybrali tři dekory a úplně samostatná kategorie jsou malý a velký diář, které jsou bílé, v plastové folii, takže konečný vzhled je jen a jen na vás. Sami majitelé studia manželé Kulišťákovi o sobě říkají, že jsou studio, které Vás učí vnímat papír. A ruční psaní je nejen příjemné, ale i mozkovým buňkám prospěšné.  

2  

A jak diáře vypadají uvnitř? Každá dvoustrana obsahuje jeden týden s datem a jménem osoby, která slaví svátek, a navíc celou stranu prázdnou na poznámky, to do listy a plány. Žádné další rušivé prvky. Na konci můžete najít seznam jmen podle abecedy a u nich datum jejich svátku, takže už nezapomenete popřát svému kolegovi ani kamarádovi, dále státní svátky v roce 2020 a pár dalších stran pro poznámky. Na začátku diáře je roční i měsíční plánovač pro super orientaci. Desky diáře mají šikovnou kapsu na ukládání různých papírků.

diar_10.1

diar_1.2

Potřebujete diář doplnit sešitem na poznámky, nebo si vedete ještě bullet journal? A nebo potřebujete elegantní dárek pro milovníka papíru? Doporučujeme krabičkovité sešity Blackbox a Goldbox - neboli černá, zlatá krabička. Sešity s ručně šitým hřbetem a barveným řezem stránek, vypadají na stole jako jednobarevná krabicčka, nikdo tudíž nepozná, že vám tam leží váš největší pomocník. 

blackbox-VOALA_3  

Za nás na bullet journal Goldbox, bude skvělý a hlavně šmrncovní i na poznámky ze schůzek, a na osobní deník goldbox. Takový malý poklad ve vašem nočním stolku. A věděli jste, že psaní rukou pomáhá rozvíjet kreativní myšlení?   

GOLDBOX_6

Už máte vybráno? Za nás nejlépe koupit jeden sobě a dalšími obdarovat celou svou rodinu i kamarády. Až tak jsme si ho oblíbili. Navíc je zde krásná titulní strana, kam lze napsat nějaké milé věnování nebo povzbudivé motto. Vyberte si ten svůj ideální.

diar_10.2 (upraveno) diar_9.2 (upraveno) diar_6.1 (upraveno) diar_8.1 (upraveno)

diare_11.1 (upraveno) GOLDBOX_4 (upraveno) blackbox-source_U3white (upraveno) IMG_1838 (upraveno)

 


...máte chuť si přečíst další články? 

titulní_mini_nr1_10 (2)_2

PROČ PROPADNOUT MINIMALISMU? 


TITULNÍ_OSUŠKY

O OSUŠKÁCH Z FINSKÉHO LAPUANU 


 podzimni-peceni-cover

O PODZIMNÍM PEČENÍ


letni-textil-lapuan-kankurit-cover

 O UTĚRKÁCH A ZÁSTĚRÁCH Z LAPUANU 


nejkrasnejsi-design-hrncu-tools-cover

O HRNCÍCH TOOLS


chalupareni_arki_everyday-cover

O CHALUPAŘENÍ PODLE ARKI