FILMOVÁ VÁNOČNÍ POHODA

filmova-vanocni-pohoda-cover

Nejsme televizní maniaci, ale pohoda u filmu s celou rodinou je prostě jedna z věcí, která k vánocům, k odpočinku a pohodě, patří. Přemýšlím o tom ráno, u té své časné ranní kávy, a i přes tu předvánoční (nebudeme si lhát) únavu, mám euforii a chuť zase nastavit pár nových pěkných věcí, které si už dlouho přeji.

V euforii mi samozřejmě pomáhá pohled z okna na nádherně zasněženou zahradu a ulici, což je v Brně v posledních letech velká rarita. Jedním z mých nesplněných životních přání je pořádat filmové večery pro kamarády. A tak si říkám, že se nám to letos třeba podaří. Filmový klub, to je skvělá věc, ale o vánocích dám bez sebemenší výčitky prostor lehkým filmům, které krásně odstraní únavu z příprav a rozčarování z občasných rodinných nedorozumění (kdo z nás je nezažívá, že?). A pozor! Nevybíráme vánoční tematiku, vybíráme ty, které vás přesvědčí, že život je krásný a stojí za to mít ho co nejlepší, bez ohledu na krizové situace. Tady je bez velkých komentářů našich 7 tipů

1. Láska Nebeská

filmova-vanocni-pohoda1

2. Nedotknutelní

filmova-vanocni-pohoda2

3. Anděl Páně (dvojku jsme ještě neviděli, a prý je to zase paráda)

filmova-vanocni-pohoda3

4. Nějak se to komplikuje 

filmova-vanocni-pohoda4

5. Jíst, meditovat, milovat 

filmova-vanocni-pohoda5

6. Krakonoš a lyžníci

filmova-vanocni-pohoda6

7. Simon Birch

filmova-vanocni-pohoda7

Takže nezapomeňte: dobré jídlo, víno, prima společnost a teplé deky, a jde se na to! A když to bude fajn, udělejte z toho tradici! 

Krásný život vám přeje tým arki.cz

zdroj: google.com