PŘEDSTAVÍME VÁM IITTALU NA DESIGNBLOKU

blog_festival_1

Jsme pyšní na to, že vám můžeme iittalu letos představit na největší designové události – DESIGNBLOKU! Ptáte se proč? 

Protože je to největší festival módy a designu ve střední Evropě, který proběhne od 26. do 30. října ve Veletržním paláci v Praze,  a protože na Designbloku už dlouho značka iittala chyběla, a hlavně proto, že budeme v báječné společnosti lidí, kteří berou design vážně, ale dokážou se na něj podívat i s nadhledem. Protože vystavovatelé dělají vše pro to, aby svoje produkty prezentovali nejen krásně, ale i chytře, vtipně a designově.

A úplně nejvíc proto, že tam, jak doufáme, budete i vy mezi desítkami tisíc fanoušků, kteří se o design zajímají. 

VIZUAL DB 2017 210x280

A jedna věc nás nesmírně baví a těší – asi máme štěstí, protože letošní Designblok bude provázet téma jídlo a stolování, a to je přesně naše parketa. Ale abychom vás nemýlili, rozhodně to nebude jenom jídlo a stolování. Podle ředitelky Jany Zielinski: „Jídlo nejenom ve smyslu reálné potravy, ale v širším kontextu smyslových zážitků s ním spojených. Stolování, čas strávený s rodinou a přáteli, jídlo jako spojovatel i zdroj slasti. Potrava pro tělo i srdce.“ 

Nás najdete v Superstudiu na Výstavišti v Holešovicích, v pravém křídle Průmyslového paláce – mimochodem, už ten stojí za návštěvu. 


425  426

Pokud vás baví design, vezměte děti a vyrazte do Prahy – podle statistik s vámi sice vyrazí dalších cca 50.000 lidí, ale ta atmosféra stojí za to. Samozřejmě všichni nejsou na jednom místě – můžete si vybrat (a nebo postupně projít s projíst všechno). V Průmyslovém paláci najdete Superstudio s většími výrobci a Openstudio s malými tvůrci. A po celé Praze další přidružené akce, výstavy a doprovodné programy.

diploma_selection_evgeniya_dolgopolova__estonia___2_

A mezi nimi prostor nazvaný Designérie – krajinu zážitků a zároveň ústřední prostor Designbloku. Nebude chybět Garden stage, kde můžete sledovat módní přehlídky. 

A v rámci toho krásného tématu připravil Maxim Velčovský spolu s Veronikou Jirouškovou obří cukrárnu. A tak si trochu připadám, že nás čeká něco jako výlet do scény z filmu Karlík a továrna na čokoládu. A když si prohlížím spoustu zajímavých doprovodných programů, vím, že to bude jeden ze zážitků roku! A my budeme krásně blízko od tohoto prostoru a už se těšíme, jak sem budeme sem tam odbíhat pro něco dobrého, vždyť letos je tím ústředním tématem jídlo:).

A na co se těšit od iittaly? Samozřejmě na stálice i novinky, tedy ty, které jsme stihli z Finska přivézt. A také na to, že si kouzlo téhle báječné značky iittala budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. Že si doma takový stůl prostřený s iittalou nedokážete představit? My vás s tím moc rádi pomůžeme... Přijďte si s námi sednout k jednomu stolu, seznámit se, prohlédnout si všechno od značky iittala naživo a třeba si i prostřít svůj iittala stůl.

Iittala_2017_christmas_grey_Teema_Kastehelmi_Essence_JPG

A na závěr si neodpustím další citaci ze stránek Designbloku: „Když si vezmete kolik designérů a firem každoročně usiluje o pozornost návštěvníků a představíte si jejich vynaloženou energii ve společném velkém kotli, tak ta dynamika musí být cítit až ve vesmíru. Designblok je prostě nezachytitelný gejzír neobyčejných nápadů, sveřeposti, odhodlání a víry v budoucnost.“ 

A k tomu není co dodat... snad jen TĚŠÍME SE NA VÁS!

P.S.: Sledujte nás na facebooku, chystáme pro vás zajímavé akce a dozvíte se zde vše aktuální z výstavy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.