JUST RIGHT

SWEEP_RIG-TIG_CLEANING_123

‘just right’ neboli Dánsky RIG-TIG – název nové značky, kterou jsme se rozhodli představit vám u nás v arki. Kuchyňské náčiní s velkou dávkou skandinávské zemité elegance, vše perfektně funkční, ale také jednoduché a krásné. Značka RIG-TIG si zakládá nejen na funkcích a designu, ale také na vlivu jejich výroby na životní prostředí a dostupných cenách. Nás nadchla forma a barvy. Většinu věcí si dokážeme představit v minimalistické domácnosti. Pojďte se s námi podívat, co a proč jsme pro začátek vybrali:  

  
Protože být zdravý je prostě fajn, vybrali jsme pomocníka, díky kterému si zajistíte každodenní přísun vitamínů – odšťavňovač na citrusy v malém a jednoduchém provedení. Pro ty, co stejně jako my nemají moc rádi kuchyni zahlcenou stroji, je tady odšťavňovač, který se všude vejde a poradí si i bez elektřiny. 

OL_Z00035_Orange_squeezer_up  ORANGE_Z00035_Orange_squeezer  

Melaminový chlebník BOX IT, jehož víko můžete použít jako prkénko na krájení. Možná se do něj nevejde obrovské množství pečiva, ale i to nám sedí. Bereme to jako výzvu koupit pečiva méně a kvalitního. Vybrali jsme tři barvy, které krásně doplní každou moderní kuchyni. 

BOX_Z00038-3_BOX-IT_bread_box_warm_grey1 BOX_Z00038-2_Z00038-3_BOX-IT_Bread_box_1

 BOX_Z00038-1_BOX-IT_bread_box_white1 BOX_Z00038_BOX-IT_bread_box_black_12


Smetáček a lopatka SWEEP IT, které neudělají ostudu ani pověšené v kuchyni na zdi, aby se daly používat co nejčastěji. Kombinace plastu a lotusového dřeva dodává této sadě velice praktické věci do domácnosti náramnou eleganci. 

SWEEP_Z00073_SWEEP-IT_dustpan_broom  LS_Z00073_SWEEP-IT1

Dva háčky z pevného plastu HANG IT od dánské značky RIG-TIG, potažené měkkým matným silikonem, jejichž návrh byl inspirován vývrtkou na korkové špunty. A stejně tak ho můžete přišroubovat do zdi, protože jeho součástí je vrut. Bude vám stačit pouze hmoždinka vhodná do vašeho typu zdi. Tento háček unese až 5kg, ale samozřejmě bude záležet na typu a možnostech vaší zdi.

HANG_Z00057_HANG-IT_hooks_2pcs_dark_grey  HANG_Z00057-1_HANG-IT_hooks_2pcs_terracotta

S dózami GOODIES se do vaší kuchyně dostane nádherný předmět, který vám bude dělat radost při každodenním používání. Jejich nadčasový buclatý design skleněného těla zajistí, že všechny zásoby hned uvidíte. Nás nadchl i fakt, že víčka dobře těsní a jsou vybrobena bez bpa a ftalátů. GOODIES dózy budou skvělé na ukládání těstovin, mouky, a všech sypkých zásob. Můžete si vybrat ze tří velikostí, a to 0,5l, 1l a 1,5l. Průměr skleněné nádoby je 11cm, výšky jednotlivých velikostí 10, 16 a 21cm. 

LS_Z00165_Z00166_Z00167_GOODIES_storage_jar (1)3

 A samozřejmě naše milovaná káva. A ještě se jmenuje SLOW! Zařízení na výrobu překapávané kávy přímo nad vaším hrníčkem v terakotové barvě, s nerezovými detaily a skandinávskou elegancí. Dno ochrání již úpřekapanou kávu v hrníčku před vychladnutím. Možná vás donutí zpomalit, ale možná také budete po čase vděční za pár řádků knížky, které si v tom čase přečtete.

OL_Z00030_SLOW_coffee_brewer_1 slowcoffee

Ambici vytvořit nádherný svět kolem přípravy jídla se podle nás podařilo značce RIG-TIG naplnit dokonale, co myslíte vy? A pokud vás nadchla stejně jako nás, a máte chuť si hned nějaké kousky pořídit, je tady pro vás tajné heslo RIGTIG na zajímavější cenu vaší objednávky z této značky u nás v arki. A vybrat si můžete hned teď:

BOX_Z00038_BOX-IT_bread_box_black_12HANG_Z00057_HANG-IT_hooks_2pcs_dark_greyOL_Z00030_SLOW_coffee_brewer_1OL_Z00035_Orange_squeezer_up

HANG_Z00057-1_HANG-IT_hooks_2pcs_terracottaBOX_Z00038-3_BOX-IT_bread_box_warm_grey1SWEEP_Z00073_SWEEP-IT_dustpan_broomBOX_Z00038-1_BOX-IT_bread_box_white1


Přečtěte si i další články... 

nejkrasnejsi-design-hrncu-tools-cover

O HRNCÍCH TOOLS


 podzimni-peceni-cover

O PODZIMNÍM PEČENÍ


letni-textil-lapuan-kankurit-cover

 O UTĚRKÁCH A ZÁSTĚRÁCH Z LAPUANU 


chalupareni_arki_everyday-cover

O CHALUPAŘENÍ PODLE ARKI 


 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.