LETNÍ POHODA S DĚTMI A MUMÍNKY

blog_mumin

Léto, prázdniny, chalupa... borůvky, lívance, šlehačka... kamarádi, rodina, pohoda... udělat si venku oheň, mít teplou deku a krásnou knihu za sychravých dnů... koupat se v rybníku, hrát karty, jen tak si povídat...
Tohle všechno podle nás neodmyslitelně patří k báječným, obyčejným, ale přece jen nezapomenutelným prázdninám. A na tohle všechno myslím, když když se dívám na kolekci nádobí s Mumínky. 

ARABIA_MOOMIN1

Když byly moje děti malé, Mumínky dávali v televizi. Když jsem založila arki, Mumínkovské knížky jsme začali prodávat – protože patří mezi věci, které by v životě neměly chybět. Jsou trochu romantické, dokážou se s velkým humorem podívat na plno kritických životních situací a vždycky dobře dopadnou. A nyní pro vás máme typicky finskou, nádherně dětskou a barevnou řadu porcelánu Arabia s Mumínky. 

_Moomin_Group_8_1

Mimochodem, v Hollywoodu se nyní chystá velký Mumínkovský film, takže se moc těšíme, a budeme doufat, že bude stejně krásný jako jeho Finští předchůdci:). A přes sto let starým postavičkám z Finského venkova přejeme velký úspěch, protože po celou tu dobu rozzařují dětské tváře úsměvy a dospělácké duše nadějí.

_Moomin_Group_23

A pokud jste jako děti měli to štěstí, a kromě Šmoulů jste znali i Mumínky, máme pro vás pár skvělých komiksových knížek pro dospělé, které autorka Mumínků Tove Janssonová psala pro London Evening Times. Doporučujeme mít jeden z pěti dílů stále u postele a číst zejména po těžkém dni. 

_Moomin_Group_18

A až se budete chtít přiblížit dětskému světu, vůbec se nebojte prostřít prázdninový stůl Mumínkovskými talířky. Děti to ocení a vy se na chvíli vrátíte do krásného období, kdy bylo ještě všechno fajn:).

ARABIA_MOOMINInsp2016_set_1_TIF

ARABIA_MOOMIN4

Těšíte se na prázdniny a chcete aby pro děti byly neobyčejné?  Doplňte zásoby Mumínků a hurá na prázdninové zážitky...

produkt5produkt2produktprodukt4produkt7produkt6produkt3produkt8

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.