Nádobí Teema, které si užije celá rodina

 Nádherné talíře z finské kolekce nádobí Teema Iittala

Proč vás talíře Teema budou bavit? Protože jsou jednoduché tak, že snad jednodušší být nemohou, a přitom nabízejí celou řadu kombinací, takže i kdyby všichni vaši kamarádi měli ty samé, nikdy nebudete mít stejnou sadu velikostí a barev. A pořídit si první kousky před vánocemi nám přijde báječné proto, že některé rodiny si je všichni pohromadě užijí hlavně na vánoce

 1

Prodáváme je po jednom kuse, takže je můžete nakupovat postupně – třeba si pořídit jen pár červených a zkombinovat je v zimě se svými bílými, co máte doma. Já jsem kdysi založila svoji sbírku nádobí na tom, že jsem pořizovala všechno jenom v bílé. Potom jsem mohla kombinovat dražší kousky s těmi bazarovými, s těmi z IKEA a třeba to doplnit nějakým barevným doplňkem.

2

Třeba na vánočním stole je červená tou nejobvyklejší barvou, ale zkuste někdy třeba kombinaci jenom bílé, uvidíte, jakou parádu to umí nadělat. A pár kousků v perlově šedé dodá na eleganci každému stolu laděnému v bílé. 

Tyrkysové nádobí Iittala Teema - perfektně ladí!

Čisté designové kousky Teema Tiimi - arki.cz 

A NAVÍC! Teema, to není jenom nádobí, jo to kus historie – tyto talíře se totiž prodávají už od roku 1952 a jsou stále populární. Kdybychom byli finové, možná už by někteří z nás dědili výbavu po babičce! A protože většina z našich příznivců žije v Čechách, budeme muset to dědictví začít budovat sami. Svoje první kousky si můžete vybrat klidně hned.

IMG

Vyberte si:

 

Chcete vidět více z kolekce finského nádobí Iittala Teema?

Eva z arki.cz

zdroj: pinterest, iittala

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.