NOVÁ FINSKÁ ZNAČKA: LAPUAN KANKURIT

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-cover 

Další finská tradiční značka, prověřena generacemi, jen a jen pro vás. Lapuan Kankurit.

Jaana a Esko Hjelt jsou již čtvrtou generací, kterou řídí rodinou firmu Lapuan Kanurit. Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Historie Lapuan Kankurit je stejně stará jak samotné Finsko a začala se psát v roce 1917. Sídlo, tak jak je ve Finsku zvykem (názvy firem jsou většinou jménem města ze kterého pochází) je ve městečku Lapua a jakýkoliv kousek tkaniny, které je zde na tkalcovských strojích zpracován vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. V produktech Lapuan Kankurit je vetkaná myšlenka o skutečných hodnotách, udržitelné spotřebě a úctě k přírodě.

V naší nabídce naleznete textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky a mnoho dalšího. Podívejte se na výběr kolekce, která na vás čeká na našem ehopu.

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit1

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit2

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit3

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit4

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit5

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit6

Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit7

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit8

 nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt5nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt2 nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt6nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt3

nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt1nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt4nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt7nova-finska-znacka-lapuan-kankurit-produkt8

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.