OOH NOO! PLNO NOVINEK

oohnoo-plno-novinek-cover

To ooh noo nám opravdu nedá spát! My totiž máme moc rádi, když je to kolem nás krásné, a tak s radostí sledujeme, jak ve Slovinsku pomalu ale jistě přibývají tyhle výrobky, které stoprocentně korespondují a naším názorem... a to, že děti potřebují být podporované k vnímání krásy, hraní bez návodů a hlavně, že potřebují prostor, aby svoji báječnou fantazii mohli uplatnit... vítejte ve světě arki...

oohnoo-plno-novinek1

Novinkou letošního podzimu je stoleček a židlička v bílém a růžovém provední. Krásný tvar stolečku umožňuje jak postavit ho do prostoru, tak v malém pokojíčku přisunout až ke zdi. Opěrátko židličky je prostě neodolatelné. Dvě OO, co asi znamenají? Symbol nekonečna, pro někoho oči sovy, záleží jen na dětské představivosti... a taky si dokážeme představit, že když už na židličku budou děti malé, třeba může ještě nějaký čas potěšit jako noční stolek. 

oohnoo-plno-novinek2

Posuďte sami, minimalistické a designové, a přesto útulné a zábavné. 

oohnoo-plno-novinek3

A to jejich povlečení! To je úplná krása... Nám se ještě moc líbí, že to není žádná tovární výroba, známe osobně paní Irenu, která povlečení v ooh noo dílně šije. A věřte tomu, že to dělá s láskou:). O tom, že je to z krásných, ekologicky vyráběných látek, snad ani nemusím psát. A vůbec, všechno povlečení od ooh noo stojí za hřích, máme ho osobně vyzkoušené a nedáme na něj dopustit. 

oohnoo-plno-novinek4

Stálice jako kostky, ve třech barvách, houpací koník s oceněním RED DOT, domečky na hrací podložku, se staly oblíbenými kousky našic zákazníků, a podle ohlasů hlavně dětí, které si s nimi hrají. Náš tip: sestavte dětem vzkaz z kostek, třeba se z toho stane zábavná celorodinná hra:). 

oohnoo-plno-novinek5

oohnoo-plno-novinek6

Kočárek ve vánočním ladění, co k tomu dodat? Kochejte se a případně někomu ve svém okolí pořiďte. V ooh noo jsou prostě sběrateli cen za design. RED DOT tento skvost snad ani nemohl minout, a my se těšíme, že tyhle kočárky budou dělat radost holčičkám ještě pěkně dlouho. 

oohnoo-plno-novinek7

oohnoo-plno-novinek8

Oblíbený vozík nabízí ooh noo od letošního podzimu i v černé barvě, pro maminky architektky a punkerky jako dělaný. Děti na něj můžou kreslit křídami, a tak si vyrobit svoje osobní vozidlo či knihovnu, postýlku pro panenky a nebo prostě cokoliv budou chtít. Asi už jsem o tom psala, ale vždycky mi připomene, jak moje děti podobným vozítkem jezdily snad každý den na dovolenou, poté co ho celý nabalili všemi nezbytnostmi.

oohnoo-plno-novinek9

oohnoo-plno-novinek10

oohnoo-plno-novinek11

A pokud jste této Slovinské značce propadli stejně jako my, třeba vás potěší sada nejen vánočních ozdob. Na našem stromečku se určitě objeví, i když mám děti už větší. Přijďte se na nás podívat na MINI FESTIVAL, letos v ikonické pražské KOTVĚ od 1–3.12., a zažít tu báječnou energii lidí, kteří mají rádi, dělají, prodávají a hledají krásný design pro svůj život:), těšíme se na vás!

oohnoo-plno-novinek12

A pro všechny, kteří s objednáním váhají, to, co nemáme skladem a toužíte si objednat, abychom zajistili dodávku do Vánoc, poslední objednávka na oohhno bude 5.12.!