OOH NOO! PLNO NOVINEK

blog_oohnoo-novinky

To ooh noo nám opravdu nedá spát! My totiž máme moc rádi, když je to kolem nás krásné, a tak s radostí sledujeme, jak ve Slovinsku pomalu ale jistě přibývají tyhle výrobky, které stoprocentně korespondují a naším názorem... a to, že děti potřebují být podporované k vnímání krásy, hraní bez návodů a hlavně, že potřebují prostor, aby svoji báječnou fantazii mohli uplatnit... vítejte ve světě arki...

17353130_809658472518838_1172397055391804175_n

Novinkou letošního podzimu je stoleček a židlička v bílém a růžovém provední. Krásný tvar stolečku umožňuje jak postavit ho do prostoru, tak v malém pokojíčku přisunout až ke zdi. Opěrátko židličky je prostě neodolatelné. Dvě OO, co asi znamenají? Symbol nekonečna, pro někoho oči sovy, záleží jen na dětské představivosti... a taky si dokážeme představit, že když už na židličku budou děti malé, třeba může ještě nějaký čas potěšit jako noční stolek. 

IMG_061

Posuďte sami, minimalistické a designové, a přesto útulné a zábavné. 

ZEBRA DECOR PILLOW-5

A to jejich povlečení! To je úplná krása... Nám se ještě moc líbí, že to není žádná tovární výroba, známe osobně paní Irenu, která povlečení v ooh noo dílně šije. A věřte tomu, že to dělá s láskou:). O tom, že je to z krásných, ekologicky vyráběných látek, snad ani nemusím psát. A vůbec, všechno povlečení od ooh noo stojí za hřích, máme ho osobně vyzkoušené a nedáme na něj dopustit.