OOH NOO! KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

ooh-noo-kdo-si-hraje-nezlobi-cover

Příběh nádherných kousků z rodiny Ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou. A jak to tak bývá, brzy zjistila, že jí na trhu chybí ložní povlečení, které by bylo příjemné, vyrobené z měkkých a čistých materiálů a dalo se jednoduše kombinovat ať už v postýlce spí kluk nebo holčička. A když děti odrostou, aby si zachovalo krásu i pro další generace. A tak vznikla první kolekce ložního prádla Ooh Noo. Líbí se vám koncept a styl přemýšlení nad samotnými věcmi, které tato slovinská firma uvedla do života? V naší nabídce najdete hračky Ooh noo a vzápětí je doplníme i o krásné ložní prádlo, kterým to vše začalo.

ooh-noo-kdo-si-hraje-nezlobi1

Možná si kladete otázku, proč pořizovat dětem design, vždyť tomu ještě nerozumí...  

Pozor! my totiž věříme, že děti vnímají všechno kolem sebe, a jsou možná chytřejší, než si myslíme. V prvních třech letech jim dáváme výbavu do života. A jsme přesvědčeni, že designéři, kteří v ooh noo navrhují zejména pro svoje děti, navrhují věci, které jsou přírodní, zdravé, krásné, podporují fantazii a děti všestranně rozvíjejí. Dávají jim jednoduše prostor, vytvořit si svůj svět. 

ooh-noo-kdo-si-hraje-nezlobi2

Měli jste jako malí svoji panenku, oblíbené autíčko, nebo nějakou hračku, na kterou si vždycky vzpomenete?

Já ano, a jen ten plyšový méďa byl ten nej, dalších pár si vybavím, a zbytek je zcela zanedbatelný. Mají něco takového vaše děti? Možná se teď chlubím, ale jsem strašně pyšná na to, že moje děti měly. Že jsem nepodlehla tlaku okolí a pořídila waldorfskou panenku, která byla z přírodních materiálů, krásná, plněná ovčí vlnou (a rozhodně její tělíčko nemělo na sobě potisk loga celosvětově propálené firmy). Nicméně s námi ona, a potom i její přikoupený bráška, trávili všechny dovolené, výlety, procházky, první pokusy o doma šitou módu a první kadeřnické úspěchy... Tyhle hračky budou navždy součástí naší rodiny a přesně takové pro vás vybíráme. 

ooh-noo-kdo-si-hraje-nezlobi3

Kde jinde si vaše dítě pohraje nejlépe než ve vlastním světě fantazie? Děti, které si umí poradit s hračkami bez nějakých výrazných zvuků a barev, si umí poradit se svým časem. Nejsou to děti, které čekají, až je někdo pobaví, ale děti, které si umí hrát samostatně už jako malé. Vyrostou z nich šikulové, kteří si budou umět vymyslet i svůj život, nebudou čekat, až je někdo zaměstná, až jim dá návod... a o tady přece jde!

ooh-noo-kdo-si-hraje-nezlobi4

Googy z ooh noo... pro nás to NEJ! 

Je hebký, příjemný a navíc se houpe. Co je to? Koník Googy od Ooh noo se stane nejmilejší hračkou vašeho dítěte. Vsaďte se, že jakmile jej uvidí, nic jiného už chtít nebude. Googyho si zamilují i menší děti, které děsí konvenční tvary běžných houpacích koníků. Proč? Není to až taková záhada. Jen se podívejte jaké má krásně oblé tvary a jaký je na pohled celý měkoučký. Jen nasednout a obejmout. A maminky – údržba je tak snadná, že tomu snad ani nebudete věřit – podívejte se na video. A to, že získal v roce 2012 ocenění Red dot design, nás utvrzuje v tom, že vybíráme správně.

Přejeme vám krásný před jarní týden a nezapomeňte co nejčastěji svým dětem (a klidně i sobě) dopřát pořádný výlet do světa fantazie...

photo by ooh-noo 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.