JEDEME NA FESTIVAL MINI / NOVINKY OOHNOO

novinky-oohnoo-mini-cover

Milí přátelé, před rokem jsme oslovili slovinskou firmu OOHNOO a začali jejich krásné kočárky a hračky pro děti vozit do Česka. A potom jsme je šli představit na FESTIVAL MINI. Než se nás jedna maminka zeptala, jestli tam budeme, vůbec jsme netušili, co to je. Propadli jsme mu hned od prvních minut. Protože festival MINI je přesně to, co se nám líbí. Najdete na něm výběr toho nejlepšího, co se dá u nás pro děti sehnat. A tím zdaleka nemyslíme nejluxusnější hračky, ale krásné, vkusné, chytré a většinou ekologicky a hlavně s láskou vyrobené věci, které budete rádi používat, vaše děti někam posunou a potom je s radostí pošlete dál. Pojďte se s námi podívat, co tentokrát chystáme na festival MINI my.  

Samozřejmě jedeme opět představit hlavně věci od oohnoo, a v hlavní roli bude letos jejich skvělé povlečení z čistého lnu. Ano, přesně z toho materiálu, který v zimě chladí a v létě hřeje, který je příjemný na dotek a s každým dalším vypráním je měkčí a měkčí. Ostatně, jeho báječné vlastnosti jsme detailně rozebrali už v blogu zde

novinky-oohnoo-mini9  novinky-oohnoo-mini2

novinky-oohnoo-mini3  novinky-oohnoo-mini4

A kromě všech praktických vlastností tohoto lněného povlečení nás moc baví jeho barevnost. Tohle totiž jako architekt stále všem doporučuji – svět kolem nás je tak krásně barevný, že základní vybavení je fajn mít „nebarevné“. A to přesně oohnoo povlečení je, ale rozhodně není nudné, bílou a šedomodrou můžete kombinovat s černobílými vzory a hlavně, s docela malou sadou budete mít pokaždé jiný pokoj. 

novinky-oohnoo-mini5

Další novinkou, kterou vám moc rádi ukážeme je kolečko na převážení nejrůznějších věcí. K tomu snad ani není co dodat, snad jen, že by se dala očekávat další cena za design (do sbírky)? Opět v kombinaci bílé, černé a přírodního dřeva bez povrchové úpravy, takže dřevo stále krásně voní... Tak akorát lehké, a přitom bytelné. 

novinky-oohnoo-mini6  novinky-oohnoo-mini7

A samozřejmě bílý a nově i černý kočárek, oceněný cenou za design RED DOT. 

novinky-oohnoo-mini8  novinky-oohnoo-mini1

Nádherný stoleček s židličkami doubleO, nyní i v růžovém provedení. Opěradlo připomíná ležatou osmičku, jako že nekonečné dětské hraní? A nebo oči sovy? V každém případě pohodlná a stabilní sada s nezapomenutelným designem. A až z ní děti vyrostou, židličky mohou sloužit dál třeba jako noční stolky. 

  novinky-oohnoo-mini10

novinky-oohnoo-mini11  novinky-oohnoo-mini12

A pokud si budete chtít od nás odnést jen drobnost, a přitom báječnou hračku pro vaše děti a nebo dárek pro děti v rodině, můžete si vybrat kostky a nebo třeba pexeso ve velkorysém provedení a krásném designu. Balené v textilním sáčku, takže se i snadno uklidí. 

novinky-oohnoo-mini14  

novinky-oohnoo-mini16  novinky-oohnoo-mini17

Takže, pokud budete mít čas a chuť, moc se na vás těšíme už tento pátek a sobotu v prostoru Továrna, Dělnická 63, v Praze Holešovicích.

novinky-oohnoo-mini18

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.