Plán na klidné a veselé?

štastné a veselé

Pamatujete si ještě, jak krásné byly vánoce, když jste byli malí? Někdy přemýšlím o tom, že jako děti jsme nevnímali všechny ty napnelismy a kolize, kterým se sem tam žádná rodina ani o vánocích nevyhne. A přesto většinou proběhly báječné vánoce se vším všudy, a já si každý rok snažím tak trochu eliminovat ty horké chvilky, aby nám zbylo víc času na to, co do nich určitě patří…

 f5ef68f25d4e401742e8a7ad6213e121    5088060717e8c02b50aa21cb06f6ee63

A to, co mám moc ráda, všechny ty návštěvy, cukroví, chlebíčky, pohádky, balení dárků na poslední chvíli (proboha!), shánění dárků, dekorování domu a vůbec, celý ten shon, který dva dny po štědrém dnu skončí. Takže, milí přátelé, nezapomeňte se v tom shonu zastavit a všechna ta kouzla předvánočního času vstřebat a užít si je co nejvíc. A aby to bylo snadnější, posíláme pár tipů na vytvoření krásné atmosféry.

Vánoční šišky

Nasbírejte v lese šišky, některé můžete nabarvit na bílo a jiné určitě nechte jen tak, přírodní, v teple interiéru se krásně rozvoní a klidně je dejte na tác až ponesete na stůl třeba šálky na cappuccino pro návštěvu.

Svícny a hra světla

Dalším jednoduchým trikem je světlo svíček. Doporučujeme vám malé hladké svícny Kivi a bublinkové svícny Kastehelmi. Svícny Kivi jsou vyrobené z pěkně tlustého kvalitního skla, takže po rozsvícení září jako drahokamy a bublinky na svícnech Kastehelmi září jako kapky ranní rosy na skle. Tyhle svícny jsou tak trochu pro sběratele a až jich budete mít víc… posuďte sami, jaká je to nádhera.22368d23ff95537f6c1d3f70653d4609Birds_Christmas_decoration_glass_ball

A až budete potřebovat uprostřed všeho toho shonu dobít baterky, zkuste si třeba jen tak doma k pečení nebo jiným přípravám otevřít víno. Nachystejte si občerstvení (když se pije tak se jí) a nemusíte chystat žádné vědecké chuťovky - stačí kousek dobrého sýru a třeba pár hroznů. A pokud vám chybí skleničky na víno, pořiďte je už předem třeba u nás. S vánočním veselím rozhodně nečekejte až na štědrý den!

Příjemný den a buďte s námi více arki...

Tým arki.cz

zdroj: pinterest

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.