PORADA NA NEJKRÁSNĚJŠÍM MÍSTĚ

porada-na-nejkrasnejsim-miste-cover

Máme kolem sebe rádi pěkné věci. Nepotřebujeme jich moc, ale chceme, aby ty, které máme, byly skvělé. Krásou se chceme obklopovat každý den a žít si tak to naše #arki_everyday. To ale neplatí pouze pro design! A tak jsme se vypravily na poradu na jednom z nejkrásnějších míst, a to pěkně po svých. Na kouzelném místě kousek od Jimramova, nad korunami stromů, obklopeni lesy a loukami, proběhla naše letní porada, kde jsme mimo jiné naplánovali, čím vás potěšit po prázdninách, na podzim a už máme skoro jasno i co bude na Vánoce. ;)

porada-na-nejkrasnejsim-miste1  porada-na-nejkrasnejsim-miste3

Naši kancelář máme samozřejmě moc rádi, často v ní také probíhají vášnivé debaty o nových plánech, ale chtělo to malou změnu… chtělo to novou energii a užít si ty krásné letní dny! Tu jsme našli právě na vrcholku přírodní památky Prosička, za její objevení děkujeme Iloně z Millionbells, která si nedaleko buduje s rodinou nádhernou chalupu. Ta nádherná skála je asi 2 kilometry od Jimramova (pěkně do kopce) a 739 metrů nad mořem.

porada-na-nejkrasnejsim-miste2   porada-na-nejkrasnejsim-miste4

porada-na-nejkrasnejsim-miste5   porada-na-nejkrasnejsim-miste6


Posíleni výborným obědem v restauraci U Tří volů v Býkovicích, malinovým sorbetem a lívanci (ano, to všechno jsme zvládli), a se svačinami v batohu byla naše arki porada prostě skvělá. Výhledy byly dokonalé a energie kterou jsme načerpali v nás ještě dlouho zůstanou a poslouží jako pohonná hmota pro zajímavé nápady. Provětrali jsme si hlavu, dýchali čerstvý vzduch, kochali se…

porada-na-nejkrasnejsim-miste7  porada-na-nejkrasnejsim-miste8

Ale hlavně jsme vymysleli, jak vám arki může zpříjemnit každý den!! :) Cíl mise byl splněn, a my jsme odjížděly nadšené a s poznámkovými bloky nabitými plány a nápady! A my doufáme, že možná budeme inspirovat i vás k výletu do okolí malých krásných měst na Vysočině a nebo třeba k přesunutí běžné porady na nějaké neobvyklé místo… tak honem, než skončí krásné teplé dny.

porada-na-nejkrasnejsim-miste9   porada-na-nejkrasnejsim-miste10

A my už vybíráme další místa pro naše polopracovní výjezdy. A pokud máte nějaká oblíbená, dejte nám vědět.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.