POVZBUĎTE SVÉ STOLOVÁNÍ

povzbudte-sve-stolovani-cover

Jak vybrat nádobí do kuchyně? Že je to jedno? My si to nemyslíme! Nádobí je věc, kterou každý den používáme, která nám může zpříjemnit den, která z běžného jídla udělá nevšední zážitek. A každý den stejný zážitek přestává být nevšedním, když máte plnou kuchyni nádobí ze stejné řady. 

A proto milujeme nádobí iittala – v jednoduchosti je krása a řada Teema je přesně to, co považujeme za dobrý základ. Ten iittala nyní rozšiřuje o kousky inspirované Japonskem, a my si myslíme, že se prostě trefili... do bílého! Jmenují se Teema Tiimi a je možné, že právě takovéhle srandičky ve vaší kuchyni chybí. 

povzbudte-sve-stolovani1

Náš návod zní: stejně jako v šatníku, dobrý a kvalitní základ je předpokladem úspěchu. Doplnit můžete pár kousky, které vás nadchnou, barevně oživí, umožní mít pokaždé tak trochu jiné prostírání. K bílému nádobí použijte barevné sklenice, vzorované hrníčky a nebo jen pokaždé jiný krásný kousek textilu. A samozřejmě, společnost přátel a rodiny, a už snad nemůže nic chybět, co myslíte? 

povzbudte-sve-stolovani2

My doma v zimě bojujeme s tím, že jídlo naložené na studené talíře rychle chladne. Samozřejmě existuje ohřívač nádobí, vymysleli jsme alternativní způsoby jako ohřev horkou vodou, ohřev nádobí v troubě (a nezapomínáme ani na to, že jídlo se nandává horké), iittala přišla s nápadem a tak se chystáme vyzkoušet polévkovou misku s pokličkou – jako v hotelu! Jak se vám líbí? 

A těch možností kombinací! – dnešní inspirace je pro zenově minimalistická, ale pokud nás sledujete, víte, že iittala má co nabídnout i romantikům, chalupářům, pragmatikům a milovníkům exkluzivních kousků. S iittalou se prostě nikdy nebudete nudit!

povzbudte-sve-stolovani3

Užijte si poslední záchvěvy zimy – asi už všichni netrpělivě čekáme na jaro :)  a nezapomeňte si každý den designově zpestřit

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.