Rozbalíme pro vás malé překvapení

blog_prekvapeni

Milí přátelé, a je to skoro tady... vánoce, dárky, pohoda, nepohoda, odpočinek, a potom nový rok a úplně stejný život, ale s očekáváním toho, že to bude jiné, nové, lepší. Ano, bude, když si to uděláme jinak, nově, lépe. Jsou ale oblasti, kde ty novinky máme připravené a stačí si je užít, a mezi ně patří každoroční doplnění sortimentu iittala.

Letos jsme nadšení z rozšíření pohádkové sady nádobí Taika – jsou snad ještě pohádkovější než to, co už známe, a to jsme si mysleli, že dál jít snad ani nejde. Přibudou malé misky a polévkové teriny, talíře a mísy... dívejte se, kochejte a společně se budeme těšit, až je na začátku příštího roku přivezeme naživo 

Iittala_tabletop_platings-asia_03_JPG

Kolekci Teema jsme letos prodávali snad úplně nejvíc... Je to totiž ten dobrý, krásně jednoduchý základ. Rozšířená bude o oválný tác, terinu na polévku pro ty, kteří těm dekoracím až tak nepropadají, a misky v japonském stylu – tak na ty jsme opravdu zvědaví. Na fotkách vypadají velice povedeně.  

Iittala_tabletop_platings-asia_02_JPG

Iittala_tabletop_platings-asia_01_JPG

Iittalatabletops_01_JPG

Poslední novinkou jsou modré a bleděmodré kousky v řadě Teema. Musíte uznat, že modrá kombinace napříč designovými řadami iittala je prostě k nakousnutí... Blankytně modrá nádherně doplní plno domácích sbírek v modré, a ty kropenaté – to uvidíme až je tady budeme mít, ale jsme přesvědčeni, že stejně jako vždy nás iittala nemůže zklamat. Že už se těšíte? My rozhodně!  

Iittalatabletops_16_JPG

Iittalatabletops_11_JPG

Iittala_Teema_2017_Dotted_Blue_02_JPG

Užívejte si krásné novinky ve stylu arki! 

Tým arki.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.