Váza Aalto Iittala, se kterou není nuda

group_vase_savoy

Milujete vůni čerstvě nařezaných květin? Rádi darujete květiny svým blízkým? Taková květina potřebuje vázu, to je jasné. Lidé neradi kupují vázy, protože zabírají místo a často se nedají použít na nic jiného než právě na ty kytky. Proto jsme pro vás dnes vybrali téma, jak využít šikovnou vázu jinak, než jen na květiny a dát jí celoroční život.

Představujeme vám úžasně variabilní nadčasovou vázu od návrháře finského designu Alvara Aalto. Váza se vyznačuje tím, že její tvar je opravdu multifunkční, úchvatný a vytvoříte s ním nespočet variací použití. Vzpomeňte si, kolikrát jste donesli na návštěvu svých blízkých květina a oni neměli vázu. Květinu strkali místo do krásného kousku skla do půllitru. Váza Aalto je úžasný dárek.

Kolekce Aalvar Aalto v několika velikostech

Aalto_vase_desert_group

Přinesl vám váš manžel nebo rodinný přítel květinu? Šup s ní do vody a pak do vázy Alvar. Květinu můžete ve váze nadesignovat dle vašich představ. U řezaných tulipánů doporučujeme volné rozprostření po jednotlivých vlnách. Jednotlivé květiny můžete ve váze doplnit drobnou dekorací.

alvar_aalto_vase_group_6 alvar_aalto_vase_group_9

 alvar_aalto_vase_group_4

 

Povalují se vám doma propisky, tužky nebo pastelky neuspořádané v šuplíčku? Propisky a jiné kancelářské potřeby jako: nůžky, sponky, pravítka, se mohou pohodlě usídlit v krásné váze Aalto. Pokud ještě trefíte perfektní místo umístění, bude váza a pár tužek úžasnou dekorací.

Iittala_Taika_blue_Aalto_2016_JPG sss_8e09a6104c622822df0cff6c9da83bfc

 

Váza Alvar bude perfektní i jako miska na sušené ovoce a oříšky, které můžete nechat na stole. Ale oříšky nejsou to jediné, co můžete do vázy servírovat. Čerstvé ovoce jako banány, jablka a hrušky budou na stole lákat vaše děti k nakousnutí a uvidíte, že tam moc dlouho nezůstanou.

IittalacombinabilityRelaxedCasual_JPG  8f2dc2983bec6be197379ee656222587

 

Vázu v tomto nadčasovém designu můžete využít i jako samostatnou dekoraci, která zkrášlí jakýkoliv prostor ve vašem domě. Můžete ji uvnitř vyzdobit vrstvou mechu a nasázet na ni kamínky. Také ji můžete použít v kuchyni k uložení vařeček a metliček. Fantazii se meze nekladou. Nechte se inspirovat nápady z naší arki dílny a pokud zrovna řešíte, co koupit rodičům k vánocům, váza Aalto ve skandinávském designu je skvělou volbou.

Vyberte si jednu vázu pro sebe nebo jako dar

12e8768e2c3271024512242d0d547741 705df407aa3cac7f30197bb9229f69fe

 

Copyright@ arki.cz

fotografi: zdroj Pinterest

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.