VEČEŘE POD ŠIRÝM NEBEM

vecere-pod-sirym-nebem-cover

Finové jsou svérázný a moc sympatický národ. A jako v každé zemi, kde je nějaké nepohodlí, vzniká jako protipól něco krásného. Ve Finsku jako protipól dlouhé a extrémně studené zimě vznikla vášeň pro stolování pod širým nebem. A my to celé moc rádi sledujeme a inspirujeme se. A vzhledem k tomu, že u nás jsou podmínky mnohem přívětivější, rádi bychom inspirovali vás, ať to léto prožijeme krásně, co nejvíc venku a ve společnosti přátel, a pokud možno i krásného designu. :)  

vecere-pod-sirym-nebem1

A pozor pozor!!! Letos slaví Finsko (jsou rok před námi), 100 let nezávislosti na Rusku. Kromě mnoha jiných akcí pořádá Finsko jednu, ze které nás příjemně mrazí, protože je tak fajn. Finsko vyzývá celý svět, aby si rodiny, přátelé, páry... udělali večeři pod širým nebem. Ve dnech 25.–27. 8. bude prostřeno mnoho krásných stolů po celém světě, a tím všichni oslaví spolu s Finskem jejich výročí.

vecere-pod-sirym-nebem9

Nás tato akce nadchla. Jako arki jsme se už přihlásili na Finnish your dinner a protože užít si večer s kamarády – toho přece není nikdy dost – byli bychom moc rádi, kdyby se nám podařilo inspirovat co nejvíc lidí, aby se přidali. A to nejen jako fanoušci Finska, ale jako fanoušci krásného života! 

vecere-pod-sirym-nebem8

Na blogu pro vás chystáme plno tipů a rad. Pokud by vás napadlo, jak se můžete k naší letní práci připojit, vůbec se nebojte nás kontaktovat! Nebo sledujte naši událost Večeře s arki pod širým nebem na facebooku. 

vecere-pod-sirym-nebem4

Podle nás to totiž není nic složitého, stačí vymyslet, jestli to bude parta přátel, nebo večeře ve dvou a... třeba číst náš blog.

vecere-pod-sirym-nebem-5

Čekají vás návody od ubrusu po recepty. Budeme se snažit, aby přípravy na letní večírky byly zábavou, abychom vám ukázali, jak nekupovat dekorace, ale celoživotní sbírku krásného vybavení, jak připravit stůl netradičně a vůbec, budeme se snažit, aby se vám léto s námi moc líbilo. 

A rozhodně se nebojte poprosit kamarády, aby něco také přinesli. Mnohdy, rozdělit se o úkoly, tvoří tenkou hranici mezi sezením u televize a trávením celého léta jako jednoho velkého večírku.

vecere-pod-sirym-nebem7

#finnishyourdinner #suomi100 #finland100 #vecerespolusarki Možná si budete chtít pořídit první kousky vaší nové krásné výbavy už teď.

fyd-produkt18fyd-produkt15fyd-produkt16fyd-produkt17