Znáte létající květináče Evervit?

Létající květináče

 

Živé květiny má doma kde kdo. Ale živé květiny v létajícím květináči nemá doma zatím skoro nikdo. Jedná se totiž o novinku, kterou jsme před několika dny zařadili do nabídky našeho e-shopu arki.cz. V dnešním článku vám ukážeme, jak létající zahrada může oživit vaše bydlení.

Květináče, které vám dnes představíme se jmenují příhodně Flying jungle a Flying orchids (létající džungle a orchideje) a perfektně doplňují moderní minimalistické bydlení. Design je ve stylu jednoduchosti a při tom je propracovaný a rafinovaný a díky kulovitému tvaru a bujné zeleni vnese harmonii do jakéhokoliv prostoru. Zavěšuje se pomocí ocelového lanka ukotveného do stropu (v pohodě zvládne i sádrokarton). Jistě si říkáte, že samotné zavěšení musí být složité, ale není. Je stejně jednoduché jako celý koncept.

 

Létající květináče Evervit - stříbrná Flying garden

 

Jak se zalévají?

Květináče jsou samozavlažovací a proto je nemusíte tak často zalévat. Jak poznáte, že kytky potřebují vodu? Jednoduše si květináč potěžkáte v ruce a hned budete vědět. Jezdíte na celé léto na chalupu? Kupte si druhý závěs a jednoduše květináče demontujte a na chalupě pověste znovu. Už nebudete muset prosit sousedku o zalévání květin na ni zbývá jen vybýrání vaší schránky.

 

Stříbrná a zlatá létající váza Flying gardenLétající květináče Evervit - Flying garden

 

Špetka nápadu

Líbí se vám létající květináče vyráběné firmou Evervit? Nám se nápad s pěstováním květin ve vzduchu opravdu moc líbí. Samotné pěstování pokojových rostlin je designová záležitost plná vášně, ale běžným květináčům a vázám chybý špetka nápadu. Tyto skleněné vázy jsou vyráběné v českých sklárnách. I to je jistě velká hodnota, kterou mnozí z nás prožíváme.

Přečtěte si o váze, které rozhodně nápad nechybí a květiny na ni stojí frontu

 

 Létající váza Evervit Flying garden stříbrnáFlying garden v interiéru

 

Co v nich pěstovat?

Vyberte si svůj nový květináč Flying jungle na našem e-shopu. Vyrábějí se hned v několika barvách a provedeních. Orchideje milují světlo na kořeny, proto pro ně vybýrejte čiré provedení vázy Evervit. V ostatních modelech můžete pěstovat téměř jakékoliv rostliny, plazivky, potosy, břečťany. A díky jednoduché instalaci a snadnému zalévání se samozavlažováním bude pěstování pokojových rostlin nejen jednodušší a úspěšnější, ale především designové!

 

Pro jednoduché a stylové zalévání potřebujete i pořádnou konvičku. Doporučujeme vám nádherné konvičky Blomus z kolekce Limbo. Konvičky jsou v matném provedení ve třech barvách a perfektnělasí ke kolekci létajcích květináčů Evervit (už můžete tu starou pet lahev vyhodit).

 Konev z kolekce Limbo - Blomus bíláKonev z kolekce Limbo - Blomus černáKonev z kolekce Limbo - Blomus hnědá

Není nad to, mít perfektní pocit i ze samotného pěstování květin. Vyzkoušejte létající květináče a uvidíte, jak vás design začne bavit. Ono to není jen o jednom květináči, za čas budete chtít druhý, třetí a poté zkusíte přidat i stylový porcelán nebo sklo Iittala se severským příběhem.

 

 

Váš tým arki.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.