Cestovatel Clever Minds

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 10

Deník Cestovatel od české značky Clever Minds je tu pro opravdové dobrodruhy.

Dostupnost do 7 dnů
320 Kč    
Kód produktu 6306
Výrobce CLEVER MINDS
Kategorie Bloky | sešity | deníky
 

Chytrý deník je tím nejlepším dárkem pro zapálené cestovatele a stejně dobře bude motivací pro domácí povaleče. Objevte všechny kouty světa nebo krásu České republiky a pečlivě si svá dobrodružství zapište. Je v něm prostor až pro 40 výletů a obsahuje dalších 50 stran na volné poznámky, kontakty, směnné kurzy, sumarizace celé cesty včetně výdajů a mnoho dalšího... Pojďte cestovat s chutí a s deníkem od Clever Minds!

O ZNAČCE CLEVER MINDS:

Česká firma Clever Minds specializovaná na výrobu vlastních notesů. Životem prověřené diáře, bločky a zápisníky v krásném zpracování ocení ti, kteří v dnešní době elektronických organizérů holdují ručně psané formě. Svého šikovného pomocníčka si najde skutečně každý, protože v Clever Minds se zaměřují na unikátní životní situace, se kterými se setkává každý z nás. Stanou se elegantní alternativou, jak mít vše pod kontrolou. Zkrátka budou dalším krůčkem k dosažení lepších výsledků, možná i životních cílů a snů… a nebo třeba krásným dárkem, který bude motivovat někoho z vašich blízkých. V Clever Minds používají vysoce kvalitní papír ze skandinávské papírny Arctic Paper, který je vyroben v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

  • Materiál: přírodní hnědá obálka, nenatíraný sametový papír (vysoce kvalitní papír ze skandinávské papírny Arctic Paper), bronzová kroužková vazba, gumička
  • Velikost: 13,5 cm x 21 cm
  • Počet listů: 72
Velikost 13,5 cm x 21 cm
Počet listů 72

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.