Deník hubeňoura Clever Minds

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Deník hubeňoura od české značky Clever Minds je chytrým rádcem při cestě ke zdravému hubnutí. 

Dostupnost do 7 dnů
250 Kč    
Kód produktu 6304
Výrobce CLEVER MINDS
Kategorie Bloky | sešity | deníky
 

Promyšlený deník obsahuje pětiměsíční plán, kde si do detailu můžete rozepsat program na každý týden. Pomůže vám správně sestavit dietu, zapsat si jídelníček, pitný režim, fyzickou aktivitu, pocity a další vychytávky. Je krásnou motivací k dosažení vysněných cílů a pravým výživovým poradcem. S radostí si do designového zápisníku poznačíte všechny pokroky... Neodkládejte to už ani den!

Na tvorbě deníku se podíleli opravdoví profesionálové tohoto oboru a efektivními výsledky se tak může pochlubit ne jeden držitel deníčku.

O ZNAČCE CLEVER MINDS:

Česká firma Clever Minds specializovaná na výrobu vlastních notesů. Životem prověřené diáře, bločky a zápisníky v krásném zpracování ocení ti, kteří v dnešní době elektronických organizérů holdují ručně psané formě. Svého šikovného pomocníčka si najde skutečně každý, protože v Clever Minds se zaměřují na unikátní životní situace, se kterými se setkává každý z nás. Stanou se elegantní alternativou, jak mít vše pod kontrolou. Zkrátka budou dalším krůčkem k dosažení lepších výsledků, možná i životních cílů a snů… a nebo třeba krásným dárkem, který bude motivovat někoho z vašich blízkých. V Clever Minds používají vysoce kvalitní papír ze skandinávské papírny Arctic Paper, který je vyroben v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí.

  • Materiál: přírodní hnědá obálka, nenatíraný sametový papír (vysoce kvalitní papír ze skandinávské papírny Arctic Paper), bronzová kroužková vazba, gumička
  • Velikost: 12 cm x 18 cm
  • Počet listů: 75
Velikost 12 cm x 18 cm
Počet listů 75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.