Tapeta Herbs Beige Lavmi

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3
Dostupnost do 4 dnů
1 850 Kč    
Kód produktu 142301
Výrobce Lavmi
Kategorie Tapety | Samolepky
Záruka 2 roky
 

Rozměr / 0.53 x 10.05 m

Opakování vzoru / 0.00 m

Materiál / vlies, (non-woven)

Barevnost / béžová

Kolekce Easy

Motivy v kolekci Easy jsou kresleny rukou – nedokonalé – působivé – ohrabané – zajímavé – to vše v sobě mají. Moderně pojaté kresby inspirované designem 50. let a přírodou se úžasně projevují ve světlých bílých protorech. 

Info a péče:

Tapety značky Lavmi jsou tištěny na vlies (non-woven), který představuje poslední generaci tapetových materiálů. Věrně podává tvůrčí záměr, je podajný, ultra pevný a zároveň prodyšný. Neobsahuje PVC ani těžké kovy. Spolu s vodou ředitelnými a světlostálými barvami, které neobsahují chemická rozpouštědla, splňují tapety značky Lavmi nejnovější požadavky na kvalitu zdravého bydlení. Tištěno v Německu.

Důležité:

Tapeta se snadno lepí i snadno odstraňuje. Lepidlo aplikujte na zeď, tapetové pruhy přikládejte na sraz (nepřekrývají se). Před tapetováním si nařežte jednotlivé pruhy tapet určené na danou zeď a zkontrolujte. Řiďte se návodem z druhé strany etikety. Nalepená tapeta nesmí schnout příliš rychle. Proto v místnosti příliš netopte a zabraňte průvanu. Tapetu je možné opatrně čistit vlhkou houbou namočenou ve vodě. Nepoužívejte chemická rozpouštědla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.