Kadeřnický set Plantoys

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Praktický stylový set (nejen) pro všechny malé kadeřníky a kadeřnice.

Dostupnost skladem
885 Kč    
Značka PLANTOYS
Kategorie Hračky
 
S tímto krásným dřevěným kadeřnickým setem vytvoříte kadeřnický salón kdekoliv si jen budete přát. Všechny nástroje (nůžky, vysoušeč vlasů, hřeben, žehličku k narovnávání vlasů, střihač vlasů) lze umístit do praktické brašny a připnout kolem pasu. Děti si setem jistě užijí spoustu zábavy a navíc si procvičí svou koordinaci, motoriku, představivost a jazykové dovednosti.

O ZNAČCE PLANTOYS:

Krásné hračky ze dřeva, kvalitní zpracování a ekologická výroba. Hračky PLAN TOYS podporují hru, kreativitu a učí děti hrou. Jejich úspěch potvrzují desítky ocenění z celého světa. A proto mají místo i u nás v arki. Vybrali jsme takové, které se hodí do skandinávsky laděných minimalistických domovů.

Značka s více než třicetiletou tradicí, která vznikla v roce 1981 na jihu Thajska, a zde také vyrábí dodnes. Ve své produkci využívá dřevo kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko a tím pádem již nejsou pro farmáře užitečné. Ve výrobním procesu se dbá na používání solární energie a biomasy, lepidla jsou bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, tj. bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Obaly a tištěné materiály jsou z recyklovaného papíru. I vztahy k zaměstnancům jsou předmětem zájmu firmy, akreditace o sociální odpovědnosti je toho důkazem. A my jsme rádi, že nabízíme, hračky, které nevznikají tak, že by někoho nebo něco poškozovaly.


Zde se můžete podívat na video s hračkou v akci.


  • Sada obsahuje nůžky, vysoušeč vlasů, hřeben, žehličku k narovnávání vlasů, střihač vlasů a praktický pás
  • Velikost: 12,5 x 18 x 23 cm
  • Hmotnost: 0,408 kg
  • Materiál: dřevo a další ekologické materiály
  • Věk: nad 3 roky
  • Údržba: v čistotě udržujte vlhkým hadříkem

 photo by plantoys

Podobné produkty

Materiál dřevo a další ekologické materiály
Rozměry 12,5 x 18 x 23 cm
Hmotnost 0, 408 kg
Doporučený věk 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: