Kdo jsme

Eva a Tomáš Beránkovi

„Arki jsem měla v hlavě už dlouho, založila jsem ho na podzim 2013 s kamarádkou Terezou Koulisiani, a protože jsme zjistily, že každá potřebujeme jít svojí cestou, zůstalo mě a mému manželovi, se kterým se o něj s láskou staráme a máme z něj radost. Shodou okolností od chvíle, kdy jsem v arki zůstala sama, odešel můj muž ze svého původního ateliéru a nyní spolu vedeme i architektonické studio. Jsme manželé, rodiče, architekti – máme rádi život s designem a zejména produkty iittala, krásné knihy a věci, které nám dělají radost.“

o-nas-1

V arki hledáme nové výrobky a nové cesty. Vymýšlíme akce, setkáváme se s vámi na prezentacích, komunikujeme s výrobci a vyvíjíme i naše výrobky. Arki je finský výraz pro krásné okamžiky každodenního života – a to jsou přesně ty věci, které jsou pro nás tak důležité – umět si to užít. Žít tak, aby to dávalo smysl. Milujeme žít s designem, protože si myslíme, že člověk nemá mít moc věcí, a ty co má, mají být co nejlepší. Potom zbývá prostor pro večírky s přáteli, výlety, společné večeře a povídání. Vše, co nabízíme, máme vyzkoušené, přečtené, prožité na vlastní kůži. Sázíme na výrobky s tradicí, nápadem, svěžestí, oslovující a zaplavující všechny naše smysly. Něco, k čemu se člověk chce vracet. 

o-nas-2

Martina Kobolková

Se stará o chod kanceláře arki. S ní budete komunikovat o svých objednávkách, spravuje eshop, aby na něm bylo vše, co je potřeba, fotí pro vás momentky s našimi výrobky, komunikuje na sociálních sítích a vůbec – Martina je takové srdce arki.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.