Blog

DÁRKY ZA VÝZO?

darky-za-vyzo-cover

Dárky za výzo? To je otázka! My v tom máme jasno... za nás ano! Alespoň něco malého, aby se vědělo, že je hotovo, ať už s fanfárami nebo s velkým oddechnutím, že je to za mnou. Protože ti s fanfárami pracovali jako o život a dařilo se jim, a ti, co si potřebují oddechnout se možná snažili, ale vždycky to nešlo tak, jak by chtěli. Všichni ale chodili deset měsíců do školy a bojovali tak, jak uměli.

ČTENÍ NA PRÁZDNINY

cteni-na-prazdiny-cover2

Už za chvíli zazvoní zvonek na školních chodbách naposledy a na řadu přijdou dva měsíce sluníčka, her, pohody a s tím také samozřejmě spousta času – třeba na čtení knížek (tedy, alespoň rodiče by si to tak přáli). V arki jsme právě pro toto speciální letní povalování vybrali jen ty nejpovedenější kousky z knižní nabídky pro menší i větší děti a budeme doufat, že vám pomůžeme ukázat dětem, jak prima může být válení se s knížkou. Pojďte se nechat inspirovat – tady jsou naši favoriti...

SEZÓNA SVATEB V PLNÉM PROUDU

sezona-svateb-v-plnem-proudu-cover

Květnové svatby byly definitivně potvrzeny jako skvělé, a to když v květnu proběhla svatba na britském královském dvoře. A my, protože fandíme všem krásným životním okamžikům, milujeme samozřejmě i svatby. O to víc, když nyní začal vycházet báječný magazín MILE. A pokud na nějakou svatbu pozvaní jste, a nebo přemýšlíte, jak sestavit svůj seznam darů, tady jsou naše tipy.

MEZINÁRODNÍ DEN VÁZY AALTO

mezinarodni-den-vazy-aalto-cover

Věděli jste, že Aaltova váza svůj mezinárodní den? Ano, 25. května. Pro nás to byla také novinka, ale rádi jsme ji přivítali, protože váza Savoy je opravdová ikona, se kterou se rozhodně nebudete nudit. 

NOVÝ MAGAZÍN O SVATBÁCH MILE

novy-magazin-o-svatbach-mile-cover

Už jste četli MILE? nový magazín o svatbách je opravdu skvělý, a věříme, že i když nejste nastávající nevěsta nebo ženich, rozhodně vás potěší. A my jsme pyšní, že jsme mohli být s nádobím iittala součástí prvního čísla.

JEDEME NA FESTIVAL MINI / NOVINKY OOHNOO

novinky-oohnoo-mini-cover

Milí přátelé, před rokem jsme oslovili slovinskou firmu OOHNOO a začali jejich krásné kočárky a hračky pro děti vozit do Česka. A potom jsme je šli představit na FESTIVAL MINI. Než se nás jedna maminka zeptala, jestli tam budeme, vůbec jsme netušili, co to je. Propadli jsme mu hned od prvních minut. Protože festival MINI je přesně to, co se nám líbí. Najdete na něm výběr toho nejlepšího, co se dá u nás pro děti sehnat. A tím zdaleka nemyslíme nejluxusnější hračky, ale krásné, vkusné, chytré a většinou ekologicky a hlavně s láskou vyrobené věci, které budete rádi používat, vaše děti někam posunou a potom je s radostí pošlete dál. Pojďte se s námi podívat, co tentokrát chystáme na festival MINI my.  

KOLEKCE TEEMA TIIMI

teema-tiimi-se-predstavuje-cover 

Krása jednoduchosti… to je kolekce Teema, kterou od nás již dobře znáte. Designové nádobí ze série Teema od finské značky Iittala se používá v domácnostech po celém světě již přes 60 let. Nadčasová filosofie designéra Kaj Francka, velikána finského designu, inspirovala několik mladých asijských designérů, kteří obohatili ikonickou sérii Teema o další unikátní kousky s názvem Teema Tiimi, kterou bychom vám rádi představili. Je reakcí na nový multikulturní svět a nové zvyky při stolování a stravování.

PROČ LNĚNÉ POVLEČENÍ?

povleceni-oohnoo-cover

Lněné povlečení od OOH NOO – to je povlečení pro celou rodinu od miminek, přes teenagery až po dospělé. Nejen proto, že se vyrábí ve velikostech vhodných do různých postelí a postýlek, ale i proto, že len je podle nás jeden z nejlepších materiálů na povlečení a hlavně proto, že kdo ho jednou zkusí, většinou mu úplně propadne. Otázkou tedy je... proč lněné povlečení? Trochu jsme pátrali a teď vás zveme na malý výlet do světa lnu.

JARNÍ NOVINKY OD FINSKÉ ITTALY

jarni-nalada-s-iittalou-cover

Jaro je tady! A s ním i plno nové energie… Nakupte si tulipány, při procházce do přírody natrhejte kočičky a potom už jenom vyberte tu správnou vázu. Za nás třeba novou z kolekce Kastehelmi, nebo absolutní klasiku Savoy, ikonu moderního designu, která je nyní k dispozici v nových barvách.

LOTTA OLSSON – VĚTVIČKOVÝ DESIGN NA PORCELÁNU IITTALA

blog_lotta

Rádi vám představujeme designéry a výtvarníky, kteří stojí za produkty z našeho eshopu. Lotta Olsson je Švédská ilustrátorka, známá svými krásnými obrazy stromů a rostlin. To, abychom vám ji blíže představili, jsme si nemohli nechat ujít. :) Zejména teď na počátku jara, kdy se možná už plno z nás těší na teplo, barvy a vůně, nás přenáší její krásné ilustrace na rozkvetlé louky a pod stromy, bzučící a vonící létem.

Stránka 1 z 6 - 60 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.