Ručník TERVA Lapuan Kankurit 65x130 cm černo–antracitový

 

Ručník který si zamilujete. 

Dostupnost na dotaz
1 499 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Osušky a Ručníky
 

Design: Anu Leinonen


Tento ručník si zamilujete a už nebudete chtít jiný... tajemství nádherného materiálu, vyvinutého ve finské přádelně Lapuan Kankurit na velkém, extrémně savém, lehkém a krásném ručníku tkví v kombinaci lnu, bavlny a tencelu. Tencel je vyroben z vlněné buničiny a jeho výroba neničí přírodu. Tento materiál na osušky a ručníky je skvělý v tom, že rychle schne, je lehký a skladný. Takže si váš oblíbený ručník můžete brát s sebou na cesty nebo na pláž.


O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 


  • Velikost: 65 x 130 cm
  • Materiál: směs 39% len (European masters of linnen), 43% tencel, 18% biobavlna
  • Údržba: praní na 40–60 °C v šetrném pracím prostředku a větším množství vody, nepoužívejte bělidla ani aviváž, nedoporučuje se sušit v sušičce
Designér Anu Leinonen
Velikost 65 x 130 cm
Materiál směs lnu, bavlny a tencelu
Barva černo-antracitová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: