Sklenice Ultima Thule iittala 0,38 l 2 ks

 

Nádherně zpracované sklenice z foukaného skla na míchané nápoje.

Dostupnost skladem
1 450 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Sklenice
 

Design: Tapio Wirkkala, 1968

Vychutnejte si výjimečnou chvilku s dobrým pitím ve skleničkách od finského mistra designu Tapio Wirkkala. Jedinečná struktura foukaného skla, připomínající tající ledy v Laponsku, se krásně vyjímá zejména ve slunečních paprscích. Stanou se malými skleněnými skvosty pro podávání vašich oblíbených míchaných nápojů. Potěšte své blízké luxusním dárkem nebo udělejte radost sami sobě!

Konkrétně je sklenice navržena pro podávání takzvaných Highball, neboli míchaných drinků, které se skládají ze silného destilátu (whisky, rum, vodka) v kombinaci se sodou a speciálně se podávají ve vysokých sklenicích.

O KOLEKCI ULTIMA THULE:

Kolekce je pravděpodobně nejslavnější prací designéra Tapio Wirkkala, který strávil tisíce hodin zdokonalováním sklářských technik, aby dosáhl efektu, který má připomínat tání ledu v Laponsku. Iittala ji znovu zařadila do nabídky ke 100. výročí Wirkkalova narození v roce 2015. Původně byla tato série určena exkluzivně pro nově otevřenou linku Finnair z Helsinek do New Yorku, a dodnes je používána ve First Class dálkových letů Finnair. 

  • Balení obsahuje: 2 ks sklenic v dárkové krabičce
  • Velikost: 380 ml
  • Materiál: foukané sklo
  • Údržba: můžete mýt v myčce
Designér Tapio Wirkkala
Velikost 380 ml
Materiál sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: