Svícen Kivi iittala tyrkysový

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Tyto svícny září jako drahokamy. 

Dostupnost skladem
530 Kč    
Značka IITTALA
Kategorie Svícny
 

Design: Heikki Orvola 1988

Kolekce skleněných svícnů Kivi na první pohled vypadá jako jednoduchá, nenápadná věc. Nejzábavnější nám na ní připadá ta nádherná škála barev, která se dá libovolně kombinovat a doplňovat. O mistrovském zpracování skla ani nemluvě. Zapomeňte na kupování několika kusů v jedné barvě – nejhezčí jsou právě v kombinacích. A pokud vás překvapuje, že některé barvy jsou výrazně dražší než jiné, je to z toho důvodu, že v těchto barvách jsou použity velmi drahé přísady, které ještě navíc prodlužují dobu výroby. 

U těchto svícnů vyrábí iittala vždy něco kolem 15 barev, dvě až tři každý rok skončí a podobné množství přibyde. I proto jsou předmětem sběratelů. My je moc rádi spolu se svícny Kivi dáváme přátelům o vánocích, a tak vzniká sbírka připomínající každý rok, který spolu prožijeme.

O KOLEKCI KIVI:

Kolekce Kivi od finského návrháře Heikkiho Orvoly je kolekce nádherně barevných svícnů z kvalitního tlustostěnného skla vyráběných přímo ve sklárnách ve městě iittala. Záměrem návrháře bylo získat velmi sytou barvu skla, která se vložením svíčky ještě zintenzivní. Ovšem to by nebylo možné při použití tradičních metod barvení skla, a proto jsou svícny Kivi probarvené přímo ve hmotě. Jejich rozsvícením přibudou do vašeho interiéru malé drahokamy. 

  • V dárkové krabičce
  • Velikost: 6 cm
  • Materiál: sklo
  • Údržba: jen ruční mytí, na čajovou svíčku

Podobné produkty

Designér Heikki Orvola
Velikost 6 cm
Materiál sklo
Barva tyrkysová / turquoise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: