Utěrka / malý ručník RUUT Lapuan Kankurit 48x70 cm černá

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Půvabná kuchyňská utěrka Ruut ze směsi bio-bavlny a lnu.

Dostupnost skladem
599 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Utěrky a zástěry
 

Design: Heini Riitahuhta


Spojením příjemného měkkého materiálu, přírodních květinových motivů a kontrastu černé a bílé vznikl neobyčejně krásný kuchyňský doplněk. Utěrka je vyrobena ze směsi vysoce kvalitní bio-bavlny a lnu, který byl vypěstován a zpracován v Evropě. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku). Utěrka je krásnou volbou pro obdarování někoho, kdo si rád užívá chvíle ve svém kuchyňském království. 

Heini Riitahuhta je mladá designérka, která studovala design keramiky a skla na Aalto University. Sdílí s Lapuanem lásku k přírodě, čistotě a jednoduchosti, kromě arabských uměleckých tendencí čerpá inspiraci z dětství, vzpomínky na babičku v zahradě, obklopenou vůněmi země a květin, do obou dvou svých designů, jak RUUT, tak AAMOS, vložila mnoho přírodních motivů, které mají mimo jiné symbolizovat duševní růst, určité období vztahu mezi matkou a dcerou, dospívání, vývoj či kroky na životní cestě milovaného člověka.


O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 


  • Velikost: 48 x 70 cm
  • Materiál: 60% bio-organická bavlna, 40% evropský len
  • Údržba: perte na 40 °C až 60 °C, nepoužívejte bělidla ani aviváž, nesušte v sušičce, doporučujeme používat malé množství šetrného pracího prášku
Designér Heini Riitahuhta
Velikost 48 x 70 cm
Materiál 60% bio-organická bavlna, 40% evropský len
Barva černá / black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: