Deka ČESANKA III kateřina soukupová 140 x 200 cm

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Vlněná deka utkaná v rodinné tkalcovně Kubák ve Strmilově.

Dostupnost na dotaz
4 470 Kč    
Kategorie Deky
 
Autorka: Kateřina Soukupová

Tato krásná deka ze 100% vlny byla utkaná v rodinné tkalcovně Kubák v jihočeském Strmilově z vlny z ovcí českého, nebo evropského chovu, podle kterých má také své jméno. Byly vyrobeny pouze tři kusy v limitované edici, a tak se z ní budou radovat již jen dva další majitelé. 

Péče: Jak se o vlněnou deku starat? Není to složité. Protože je deka z kvalitního materiálu, stačí ji občas protřepat a vyvětrat, nejlépe za vlhka venku. Na odstranění případných skvrn doporučujeme chemické čištění v ověřené čistírně. 


O KATEŘINĚ SOUKUPOVÉ:

Kateřina Soukupová je vášnivou motorkářkou, milovnicí dlouhého spánku, amatérskou baristkou a profesionální textilní výtvarnicí. Vystudovala obor Tvorba hraček a dekorativních předmětů na pražské SUPŠ a v roce 2000 diplomovala v ateliéru Textilní tvorby na VŠUP v Praze. Věnuje se tkalcovství a v její dílně vznikají deky do dlouhých deštivých večerů, k filmu, na piknik do parku, nebo taky krásné koberce a textilie nejrůznějšího druhu. Vyrábí také dekorace pro film a reklamu českých i zahraničních produkcí.


  • Velikost: 140 x 200 cm
  • Materiál: 100% vlna

Podobné produkty

Velikost 140 x 200 cm
Materiál 100% bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: