Deka METSÄ Lapuan Kankurit 140x180 cm světle šedá

 

Zabalte se do čisté vlny plné severského designu.

Dostupnost na dotaz
4 685 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Tong Ren


Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou pro tyto chvíle jako dělané. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Deka je vyrobena ze 60% merino vlny a 40% čisté střižní vlny. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku).

Tong Ren pochází z Číny, v Helsinkách žije od roku 2010, kde studoval textilní a oděvní design na Aalto University. Čerpá inspiraci v duchu umělecké řemeslné práce, vypráví příběh prostřednictvím barev a materiálu, rád propojuje design s přírodou a cestováním. 


O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 


  • Velikost: 140 x 180 cm + třásně
  • Materiál: 60% merino vlna, 40% čistá střižní vlna
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce

Podobné produkty

Designér Tong Ren
Velikost 140 x 180 cm + třásně
Materiál 60% merino vlna, 40% čistá střižní vlna
Barva světle šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: