Deka SAIMAANNORPPA Lapuan Kankurit 130x180 cm

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Zabalte se do čisté vlny plné severského designu.

Dostupnost na dotaz
3 399 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Kaarina Tiainen


Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou pro tyto chvíle jako dělané. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Deka je vyrobena ze 100% čisté střižní vlny. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku).

Design SAIMAANNORPPA je inspirovaný podobně jako odvěký leopardí nebo zebří vzor zástupcem živočišné říše, konkrétně ohroženým a velmi vzácným druhem tuleně kroužkovaného, žijícím ve vodách východofinského jezera Saimaa. Designérka Kaarina se kromě vedení a práce ve své vlastní textilní firmě aktivně věnuje snahám o záchranu a zachování tohoto unikátního druhu, který si podle jejích slov zasloužil vlastní textilní vzor podobně jako právě leopard nebo zebra.


O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 


  • Velikost: 130 x 180 cm
  • Materiál: 100% čistá střižní vlna
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce
Designér Kaarina Tiainen
Velikost 130 x 180 cm
Materiál 100% čistá střižní vlna
Barva šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: