Deka VERSO Lapuan Kankurit 130x180 cm béžová

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Zabalte se do čisté vlny plné severského designu.

Dostupnost na dotaz
3 190 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Masaru Suzuki


Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou přímo pro tyto dny jak dělané. Japonský designer Masaru Suzuki navrhl krásnou deku inspirovanou přírodou. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní novozélandské vlny. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku a v Litvě).

Masaru Suzuki je japonský designér, který od roku 2009 pracuje (kromě dalších projektů po celém světe) pro značku Lapuan Kankurit. Vnímavě zpracovává přírodní témata do nádherných vzorů... podívejte se i na kolekci Päkäpäät, Kuusi nebo Kili.


O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 


  • Velikost: 130 x 180 cm
  • Materiál: 100% čistá střižní vlna
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce
Velikost 130 x 180 cm
Materiál 100% čistá střižní vlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: