Deka KOIRAPUISTO Lapuan Kankurit 130x180 cm černá

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Zabalte se do čisté vlny plné severského designu.

Dostupnost skladem
3 300 Kč    
Značka LAPUAN KANKURIT
Kategorie Deky
 

Design: Matti Pikkujämsä

Není nic lepšího než se zabalit do teplé deky a zahřát se horkým čajem. Deky od finské značky Lapuan Kankurit jsou přímo pro tyto dny jak dělané. Skandinávský design, kvalitní materiál a tradiční zpracování si určitě zamilujete. Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní novozélandské vlny. Celý proces výroby probíhá v Evropě (hlavní část ve Finsku a v Litvě).

Matti Pikkujämsä, ilustrátor a grafik, je autorem vzoru na této dece. Inspiruje se každodenním životem a své ilustrace vždy okoření špetkou humoru. Z dalších kolekcí, které navrhl pro značku Lapuan Kankurit, si můžete prohlédnout saunové doplňky Miesten nebo Elainten

O ZNAČCE LAPUAN KANKURIT:

Hlavní myšlenkou firmy je být v souladu s přírodou, udržitelný rozvoj pro ně není jen prázdnou frází a čisté přírodní materiály jsou tou největší firemní hodnotou. Kombinace moderní techniky a kreativity finských designérů představuje to nelepší ve svém oboru. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak používat výrobky Lapuan Kankurit: přikrývky mohou být také použity jako ubrusy nebo děliče prostorů. Vysoce kvalitní textilie z pouze přírodních materiálů vás budou těšit po desetiletí, což znamená, že zde můžete také nechat trvalé dědictví pro budoucí generace. 

  • Velikost: 130 x 180 cm
  • Materiál: 100% čistá střižní vlna
  • Údržba: ruční praní na 30 °C nebo suché čištění, nesušte v sušičce
Velikost 130 x 180 cm
Materiál 100% čistá střižní vlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: