Dětské chodítko ooh noo černé

 

Stylové chodítko ze dřeva pro první dětské krůčky.

Dostupnost skladem
3 155 Kč    
Značka OOHNOO
Kategorie Hračky
 
První dětské krůčky jsou velkou událostí, ale můžou dát pěkně zabrat... s chodítkem od značky oohnoo budou snadnější, bezpečnější a hlavně se dítě zároveň zabaví, obzvlášť pokud má starší sourozence nebo kamarády, kteří můžou při chůzi pomáhat a dokonce mladšího člena rodiny na chodítku vozit. Díky železným částem je konstrukce chodítka velmi pevná a stabilní. Je navíc navrženo tak, aby splňovalo požadavky všech milovníků designu a minimalismu.

Kola chodítka jsou potažena po obvodu gumou, takže je vozík protiskluzový. Tato vychytávka ke všemu umožňuje upcyklování mírně nerovných či nepovedených koleček, která jsou použita i k ostatním výrobkům od oohnoo. Pokud nějaká taková při výrobě vzniknou, byla by vyhozena, díky tomu, že je výrobce potáhne gumou, zaoblí tak jejich tvar, takže jsou plně funkční a nevzniká tak žádný odpad a navíc nehrozí žádné uklouznutí.

Ocenění: The European Product Design Award™, Junior Design Awards 2021


O ZNAČCE OOHNOO:

Příběh nádherných kousků z rodiny ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět… Značka oohnoo je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály oohnoo nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design činí z oohnoo značku, kterou si zamilujete na celý život.


  • Velikost: 43,5 cm x 55 cm x 30 cm
  • Materiál: dřevo + kov + guma (kola)
  • Údržba: běžný prach a špínu otřete vlhkým hadříkem, potraviny a barvy nejspíš nepůjdou tak lehce umýt

photo by ooh noo

Materiál dřevo + kov + guma (kola)
Velikost 43,5 cm x 55 cm x 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: