Dřevěný vozík na hračky ooh noo černý

 

Pojízdný vozík, který si můžete pokreslit křídami!

Dostupnost skladem
3 350 Kč    
Značka OOHNOO
Kategorie Hračky
 
Pojízdná hračkárna? Ano, do dřevěného vozíčku se vejde plno věcí a  bude vypadat skvěle v každém dětském pokoji či herně. Nebo vlastně v každé místnosti ve vašem domě. Novinka s černými bočnicemi, na které se dá malovat křídou. Vozík je ručně vyrobený, má provaz, takže se dá jednoduše táhnout, nebo jej můžete připevnit k jiným vozíkům a vyrobit si láček. Jestli je to hračka, nebo úložný prostor už necháme na vás.

 

O ZNAČCE OOHNOO:

Příběh nádherných kousků z rodiny ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět… Značka oohnoo je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály oohnoo nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design činí z oohnoo značku, kterou si zamilujete na celý život.

  • Velikost: 35 x 48 x 37 cm
  • Materiál: ze dřeva, kromě protiskluzových gumových proužků na kolečkách
  • Údržba: běžný prach a špínu otřete vlhkým hadříkem, potraviny a barvy nejspíš nepůjdou tak lehce umýt. Na malování po stěnách používejte pouze křídu, ne pastelky nebo fixy.

photo by ooh noo

Podobné produkty

Materiál březová překližka, částečně povrchově upravená
Velikost 35 x 48 x 37 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Aктивирoвать счет 12.12.2021 12:28
Выплата найдена,важно Подробнее по ссылке: https://forms.yandex.ru/u/610fe0c0a7a9d9645645/success/14635?AAAAAarki.czBBBBB
Odpovědět