Dřevěný vozík na hračky ooh noo černý

 

Pojízdný vozík, který si můžete pokreslit křídami!

Dostupnost skladem
3 365 Kč    
Značka OOHNOO
Kategorie Hračky
 
Pojízdná hračkárna? Ano, do dřevěného vozíčku se vejde plno věcí a  bude vypadat skvěle v každém dětském pokoji či herně. Nebo vlastně v každé místnosti ve vašem domě. Novinka s černými bočnicemi, na které se dá malovat křídou. Vozík je ručně vyrobený, má provaz, takže se dá jednoduše táhnout, nebo jej můžete připevnit k jiným vozíkům a vyrobit si láček. Jestli je to hračka, nebo úložný prostor už necháme na vás.

 

O ZNAČCE OOHNOO:

Příběh nádherných kousků z rodiny ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět… Značka oohnoo je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály oohnoo nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design činí z oohnoo značku, kterou si zamilujete na celý život.

  • Velikost: 35 x 48 x 37 cm
  • Materiál: ze dřeva, kromě protiskluzových gumových proužků na kolečkách
  • Údržba: běžný prach a špínu otřete vlhkým hadříkem, potraviny a barvy nejspíš nepůjdou tak lehce umýt. Na malování po stěnách používejte pouze křídu, ne pastelky nebo fixy.

photo by ooh noo

Materiál březová překližka, částečně povrchově upravená
Velikost 35 x 48 x 37 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Aктивирoвать счет 12.12.2021 12:28
Выплата найдена,важно Подробнее по ссылке: https://forms.yandex.ru/u/610fe0c0a7a9d9645645/success/14635?AAAAAarki.czBBBBB
Odpovědět