Elixír – horká čokoláda, 250 g

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Ochutnejte nápoj bohů z brněnské výrobny čokolády AJALA.

Dostupnost na dotaz
320 Kč    
Značka AJALA
Kategorie DOBROTY
 

Opravdová a poctivá čokoládová chuť v jednom šálku. Bez zbytečných aditiv a umělých sladidel. Taková, jak ji připravovali staří Mayové. Dopřejte si i vy tento božský zážitek, udělejte si čokoládový rituál, zpříjemněte si den, zažeňte chmury, zažijte hygge... s horkou čokoládou od AJALY!

náš tip: skvěle se hodí do krémů a na pečení dezertů!


O AJALE:

Brněnská výrobna čokolády AJALA vznikla v roce 2015 s cílem navázat na tradici výroby čokolády započaté již v Československu. Kombinací starých metod a moderních postupů vyrábí poctivou čokoládu, která má velmi jednoduché složení: výběrové kakaové boby nejvyšší kvality pěstované v oblastech Střední a Jižní Ameriky, a panelu - šťávu z cukrové třtiny, která na rozdíl od rafinovaného cukru, obsahuje původní živiny. Takovou prostě v běžném řetězci nekoupíte. Mimo kvalitní složení a poctivou výrobu dbají v AJALE také na blaho farmářů, kteří se o kakaovníky starají. Snaží se zlepšit kvalitu jejich života a zároveň přispívat k záchraně pralesa.

"Šetrně zpracovaná čokoláda je superpotravina, která vám pomůže při soustředění, rozjasní vám náladu, dodá tělu energii a řadu výživově hodnotných látek." (ajala.cz)

Ochutnejte i další příchutě AJALA čokolád.


  • Váha: 250 g
  • Obsah kakaového podílu: 70 %
  • Složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva. Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.
  • Návod na přípravu: Použijte poměr 1:2 (1 díl čokolády, 2 díly vody). Jestli máte raději chuťově jemnější horkou čokoládu, místo vody použijte živočišné nebo rostlinné mléko. Tady najdete krátký video návod na přípravu.
Váha 250 g
Obsah kakaového podílu 70 %
Složení bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: