Litinový hrnec Norden 6,0 l

 

Krásný pomocník do vaší kuchyně. 

Dostupnost skladem
5 315 Kč    
Značka FISKARS
Kategorie Hrnce a pánve
 

Finské nádobí Norden je nejen krásné, ale i kvalitní. Pánve, hrnce a nože z prémiové řady pod značkou Fiskars se pořizují na celý život. Jednak prostě vydrží, a my jsme přesvědčeni i o tom, že ani vzhledově se vám neomrzí. A až budete servírovat přímo v hrnci na stůl, rozhodně to bude stylové a útulné. Zapomeňte na nákupy sad nádobí a vytvořte si svoji osobní sbírku těch nejlepších kousků přímo na míru do vaší kuchyně. Pokud s námi sdílíte názor, že stačí mít málo věcí, pečlivě vybraných a kvalitních, bude i nádobí Norden zapadat do této minimalistické životní filosofie. 


Kombinujte nerezové a litinové nádobí nebo si k němu vyberte něco z dalších značek, jako je lehké hliníkové nádobí Rotisser (Fiskars) nebo skvělé nerezové nádobí Tools od značky iittala.


O KOLEKCI NORDEN cast iron:

Design nádobí finské značky Norden vychází ze severské přírody a tradice. Pod touto značkou se vyrábí hrnce, pánve a nože prémiové kvality. Hrnce a pánve z litiny velmi dobře drží teplo a jsou tak perfektní pro pomalé vaření, dušení, pečení. Jedinečná povrchová úprava Thermium™ na povrchu nádobí ze smaltované litiny zaručuje nepřilnavost i při těch nejvyšších teplotách. Nádobí je jednoduché na údržbu, některé hrnce mají odjímatelné kolečko, které můžete použít jako podložku pod horký hrnec, rukojeti pánví jsou dřevěné, takže se nikdy nespálíte. Dřevěné prvky jsou z finské břízy. 


 Blog o hrncích z luxusních řad pod značkou Fiskars si můžete přečíst zde.


  • V dárkové krabici 
  • Velikost: 6,0 l, 16,3 x 30 x 34 cm
  • Hmotnost: 7,986 kg
  • Materiál: smaltovaná litina s povrchovou úpravou Thermium, finská bříza 
  • Údržba: můžete mýt v myčce, vhodné i do trouby až do 240°C

Podobné produkty

Materiál smaltovaná litina s povrchovou úpravou Thermium, finská bříza 
Rozměry 30x34x16,3 cm
Hmotnost 7,986 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: