Kapla Eiffelova věž – stavebnice ze dřeva

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Eiffelova věž je čerstvou novinkou neuvěřitelné stavebnice Kapla.

Dostupnost skladem
880 Kč    
Značka KAPLA
Kategorie Stavebnice
 

V roce 2017 přibyl do rodiny oblíbené stavebnici Kapla nový člen – Eiffelova věž. Skládá se ze 105 dřevěných destiček a je tak skvělým dodatkem k dalším stavebnicím od Kaply. Ať už jste jedni z mnoha fanoušků legendární stavebnice, nebo milujete architekturu či zkoušíte stavění s Kaplou poprvé, Eiffelova věž je ideální pro začátečníky i zkušené stavitele. Je už pouze na vaší fantazii, jestli postavíte Eiffelovu věž podle návodu nebo se rozhodnete pro vlastní tvorbu něčeho neobjeveného. Obtížnost stavby přibližně odpovídá nadšeným stavitelům starším 10 let.

O ZNAČCE KAPLA:

Za zrozením geniální stavebnice Kapla stojí holandský tvůrce Tom van der Bruggen. Slovo KAPLA je zkratka pro holandské „Kabouter Plankjes“, v překladu „dřívka pro skřítka“, nebo také „magická dřívka“. Magického na tom opravdu něco bude, protože abyste vytvořili nádherné stavby nepotřebujete žádné lepidlo ani jiný druh pojiva, drží pouze za pomoci gravitace a tření. Stavebnice nabízí nekonečné možnosti pro hraní. Kvalita je pro Kaplu základem, proto jsou všechny hranoly vyrobeny z pečlivě vybraného dřeva z nejkvalitnějších francouzských pinií. 

Stavebnice Kapla se stala držitelem ocenění „Správná hračka“ uděleného Sdružením pro hračky a hry.

  • Materiál: dřevo z francouzských pinií bez povrchové úpravy
  • Velikost: výška věže - 69 cm
  • Balení obsahuje: 100 dřevěných destiček, 1x návod na stavbu věže, 1x exkluzivní trikolórová destička, 4x destička s logem KAPLA

 

 

Materiál dřevo z francouzských pinií
Velikost výška věže - 69 cm
Balení obsahuje 105 destiček, 1 návod na stavbu věže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: