Kávovar překapávač SLOW Rig-tig*

 
Poslední kusy! Efekt lupa
 

Dánská designová značka, kterou si zamilujete.

Dostupnost poslední kusy, již nebudou
Běžná cena 740 Kč
Ušetříte 90 Kč (–12 %)
650 Kč    
Značka RIG-TIG
Kategorie Na kávu a čaj
 

Design: Daniel Debiasi & Frederico Sandri


Tento překapávač vás nadchne, pokud jste stejně jako my příznivci alternativních způsobů přípravy kávy. Tělo překapávače je sice plastové, nicméně neobsahuje BPA ani ftaláty. Součástí balení je i jemný nerezový filtr a nerezové víčko, které jednak zajistí, že vám během překapávání káva nevystydne, a můžete ho použít i jako podložku, až bude káva hotová. 

A jak ho používat? Jednoduše ho položte na hrníček, do filtru dejte kávu a směle do toho. A pro fajnšmekry doporučujeme skvělou knížku Velká kniha o kávě, kde si můžete nastudovat přesné postupy. My jednoznačně doporučujeme nahřát filtr i hrníček první dávkou horké vody, vodu vylít a teprve potom dát do filtru kávu. Tu zalít malým množstvím vody, chvilku počkat a zalít zbytkem vody, nechat překapat a pomalu nejlépe v dobré společnosti nebo s krásnou knížkou vypít. Víčko rozhodně použijte, ať máte kávu co nejvíc teplou.  


O ZNAČCE RIG-TIG:

RIG-TIG znamená ‘just right’, a že je to right, potvrzuje to, že dánská značka RIG-TIG získává za své produkty kuchyňského a úklidového náčiní ceny za design. Jejich misí je zkombinovat formu a funkci v perfektní rovnováze. Soustředí se na funkci, design, vliv na životní prostředí a dosažitelné ceny.


  • Velikost: 12,6 x 11,5 x 11,1 cm
  • Materiál: plast, nerezová ocel
photo by stelton

Podobné produkty

Materiál plast, nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: