Létající květináč Flying Jungle Evervit černý

 

Vytvořte si létající zahradu s květináči Flying Jungle od značky Evervit.

Dostupnost na dotaz
2 390 Kč    
Značka EVERVIT
Kategorie Květináče
 
Design: Eva Behrová a Petr Baletka

Vytvořte si doma vaši vlastní „létající džungli“. Černý květináč Evervit, z ručně vyráběného skla od českých sklářů, je novým pohledem na pěstování pokojových rostlin. Elegantní a originální design oživí váš interiér a bude úsporným řešením pro umístění květin. Ocelové lanko umožní květináč pověsit ze stropu do prostor, kde by na něj jinak nebylo místo, a díky chytře upravenému dnu můžete na jedno lanko umístit i více květináčů, aby byla vaše vznášející se zahrada perfektní! Chytrý samozavlažovací systém vám ulehčí práci, a rostlině bude stačit méně časté zalévání. Nádoba se hodí pro pěstování téměř všech druhů převislých rostlin, bylinek, a menších pokojových rostlin.

Skleněné koule o průměru 16cm jsou vyráběné ručně v české sklárně z laboratorního skla s příměsí křišťálu, které je sterilní, tenké a nárazuvzdorné. Eva Behrová, autorka designu těchto krásných objektů, klade důraz na kvalitu a preciznost zpracování. Díky tomu je montáž závěsného lanka i manipulace s květináčem velice snadná. 

O ZNAČCE EVERVIT: 

Česká značka Evervit produkuje ručně vyráběné závěsné skleněné květináče. V nabídce je 5 druhů, čirý na orchideje a bílé, stříbrné, černé a zlaté na ostatní květiny. Ručně vyráběné skleněné koule jsou zavěšeny na ocelových lankách, a umožňují umístit květiny i do míst, kde na ně na běžných plochách není místo. Jedna zavěšená květina obohatí váš interiér, a sestava více květináčů obohatí váš interiér o jedinečný prvek létající zahrady. Péče, kterou Eva Behrová, designérka těchto závěsných květináčů, věnovala práci na návrhu, se zúročuje v jednoduchém systému instalace a užívání.


  • Baleno v dárkové krabici
  • Velikost: 160 mm
  • Materiál: sklo, ocel
  • Balení obsahuje: nádobu, zavlažovací květináč, samoaretační závěsný systém včetně příslušenství pro montáž
Designér Eva Behrová a Petr Baletka
Velikost 160 mm
Materiál sklo, ocel
Barva černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: