MILE magazín o svatbách – 13. vydání

 
Stylový čtvrtletník o českých i zahraničních svatbách, oslavách a jiných významných událostech. 
Dostupnost skladem
290 Kč    
Značka MILE
Kategorie Časopisy
 

Nové MILE až do poslední stránky naplněné inspirací, skvělými svatebními dodavateli a vašimi příběhy ze skutečných svateb. Věnovali jsme ho živlům: ohni, vodě, vzduchu a zemi. Začtěte se do rozhovoru s kuchařským nomádem Hugem Hromasem a procestuje s námi Norsko. Zastavte se na chvíli ve světě módy a zrelaxujte se u hydroterapie. Zorientujte se ve květinovém světě s pomocnou rukou do Loukykvět a zasaďte si vlastní svatební kytici. Zakončete svůj den vietnamskou kuchyní a vlastnoručně namíchaným skvělým drinkem. Užijte si chvilku s MILE. Přejeme si, aby vám toto vydání bylo kompasem v komplikovaném světě, ukazovalo krásu i v detailech a lásku i v drobných gestech.


O ZNAČCE MILE:

Mile vychází čtvrtletně v online a tištěné verzi v českém jazyce. Jeho originální náplň umožňuje nový přístup ke klientovi, který je postaven na kreativě na míru.
Každé číslo magazínu má 128 stran a představuje jedinečný titul založený jak na skutečných svatbách, tak stylizovaném originálním obsahu. Moderní minimalistický vzhled časopisu oslovuje náročné nevěsty.

Vydání: 24. března 2022

Počet stran: 128

Vydání 13.
Datum vydání 24. března 2022
Počet stran 128

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: