Dřevěné kostky matematika ooh noo bílé

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Dopřejte vašim dětem více zábavy s jejich oblíbeným předmětem, a pokud tomu tak není, tak jim v něm zábavu pomozte najít! 

Dostupnost skladem
1 455 Kč    
Značka OOHNOO
Kategorie Hračky
 
Oblíbené kostky oohnoo nově v provedení pro lehké učení matematiky. Můžete je použít i jako dřevěný kalendář na poličku a nebo v kombinaci s písmenkovými kostkami pro psaní vzkazů vašim milým blízkým. Krásný bavlněný pytlík obsahuje deset kostek, vyrobených ze dřeva bez povrchového nátěru, bez ostrých hran. Na kostkách najdete číslice od 0 do 9, přičemž všechny se opakují 4x, základní matematické symboly: +, -, x, ÷, =, %, internetové symboly: @, #, &, !, ?, 4 emotikony a duha, slunce, měsíc, hvězda a srdce. Můžete si vybrat z bílého nebo černého provedení. 

O ZNAČCE OOHNOO:

Příběh nádherných kousků z rodiny ooh noo začíná tam, kde začíná život sám. Mladá designérka, tou dobou pracující pro rodinnou firmu, se stala maminkou a na trhu ji začalo něco chybět… Značka oohnoo je navržena a vytvořena s láskou k dětem, designu, řemeslné tvorbě a tradicím. Pokud jde o děti a materiály oohnoo nezná kompromis, vše je vyrobeno většinou ručně z tradičních přírodních materiálů. Použití přírodních materiálů a nadčasový minimalistický design činí z oohnoo značku, kterou si zamilujete na celý život.


  • Velikost: kostky – 5,5 x 5,5 x 5,5 cm, sáček – 32 x 32 cm
  • Materiál: neošetřené dřevo, přírodní barvy, sáček z čisté bavlny
  • Údržba: běžný prach a špínu otřete vlhkým hadříkem, potraviny a barvy nejspíš nepůjdou tak lehce umýt, lněný sáček můžete vyprat v ruce či v pračce na nízkou teplotu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: